skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی افتتاح شد

تحریریه پیوست

۳۰ مهر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

 نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی با هدف لزوم حمایت از کالای ایرانی و همچنین با توجه به سیاست‌های ابلاغی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت صنعت، معدن و تجارت، با حضور مدیران ایرانسل، وزارت صنعت و معدن و تجارت و همچنین سندیکای مخابرات امروز (۳۰ مهر)  در ساختمان مرکزی اپراتور دوم تلفن‌همراه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل،در این نمایشگاه به حوزه‌های فعالیتی نظیر تجهیزات مراکز سوئیچ و دیتا سنتر، تجهیزات شبکه، انتقال، پسیو، فیبر و متعلقات آن، خدمات طراحی، نرم‌افزارها، ساخت ‌سایت‌های مخابراتی و … توجه شده و اقلام تولیدی در حوزه‌هایی مانند آنتن اکتابند، روتر، ریپیتر، مودم، ODU، تجهیزات مورد نیاز شبکه فیبر و… به نمایش گذاشته شده است.

اقلام ارائه شده در این نمایشگاه، به وسیله بارکدهای ویژه تجهیز شده‌اند تا از این طریق، امکان دسترسی به وب‌سایت ایرانسل و مشاهده اطلاعات کامل محصول ارائه شده، محصولات مشابه و نیازمندی‌های مرتبط فراهم شود.

بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل در مراسم افتتاح این نمایشگاه، ضمن اعلام آمادگی همه جانبه ایرانسل برای انعقاد قرارداد با تولیدکنندگان داخلی و حمایت از کالای ایرانی، تأکید کرد که ایرانسل آمادگی دارد در صورت رعایت استانداردهای فنی مورد نیاز، تمام نیاز خود را از تولیدکنندگان داخلی تهیه کند.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/69m

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو