skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شهرداری تهران: طرح «هم‌پذیرندگی» دی‌ماه اجرایی می‌شود

تحریریه پیوست

۲۸ مهر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ آذر ۱۳۹۹

اجرای طرح «هم‌پذیرندگی» پرداخت آنلاین کرایه تاکسی‌ها دی‌ماه اجرایی می‌شود.

مدیرعامل سازمان فناوری‌اطلاعات شهرداری تهران با اعلام این خبر در گفت‌وگو با پیوست گفت: «این طرح هم‌زمان با برگزاری همایش تهران هوشمند اجرایی خواهد شد.»
محمد فرجود در پاسخ به این سوال که قرار بود این طرح در پاییز اجرایی شود چرا هنوز اجرایی نشده‌است اعلام کرد: «استانداردسازی این طرح و اجرای مراحل نهایی فنی به زمان نیاز دارد، اما تا پایان پاییز این طرح نهایی خواهد شد.»

پیش از این، فرجود در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ گفته بود این پروژه در پاییز اجرایی می‌شود. او در پاسخ به سوال دیگر پیوست که آیا در این طرح همه بازیگران پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی حضور خواهند داشت گفت: «با همه شرکت‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی مذاکره کرده‌ایم. همه از راه‌اندازی این طرح رضایت دارند. چون وجود بارکد مشترک در تاکسی‌ها به نفع همه است و بحث‌های همیشگی در مورد انحصار در پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ها به پایان می‌رسد.»

به گفته فرجود پس از آغاز به کار طرح هم‌پذیرندگی، سازمان تاکسیرانی تاکسی‌ها را ملزم به استفاده از این بارکدها خواهد کرد. تیرماه امسال تاکسیرانی در یک نشست خبری اعلام کرد کیف‌ پول «ریالو» و «فون‌پی» برای پرداخت آنلاین کرایه‌تاکسی به یکدیگر متصل شده‌اند. در این نشست خبری، علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در پاسخ به سوال پیوست درباره عدم حضور بازیگر سوم این حوزه گفته بود که آنها جواب نامه تاکسیرانی را ندادند.

چند روز پس از این نشست اپلیکیشن «تومن» با انتشار بیانیه‌ای از تصمیمات سازمان تاکسیرانی در اجرای طرح هم‌پذیرندگی شرکت‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی انتقاد کرد. تاکسیرانی هم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود معماری طرح هم‌پذیرنگی شرکت‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی زمینه بروز هر گونه انحصار یک جانبه یا چند جانبه را از بین خواهد برد.

http://pvst.ir/69a

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو