skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

بازه‌ استفاده‌ رایگان از خدمات شبکه‌ توزیع محتوا ابرآروان افزایش یافت

تحریریه پیوست

۲۰ مهر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸


بازه‌ استفاده‌ رایگان از خدمات شبکه‌ توزیع محتوا (CDN) ابر آروان تا سقف ۲۰ گیگابایت ترافیک و یک میلیون درخواست (Request) افزایش پیدا کرد. این بازه تا پیش از این، تا سقف ۲۰ گیگابایت ترافیک و ۲۰هزار درخواست بود.

به گزارش روابط عمومی ابرآروان، پویا پیرحسینلو، ناخدای اجرایی ابر آروان در مورد افزایش بازه رایگان گفت: «دلیل این افزایش بازه‌ رایگان حمایت از کسب‌وکارهای خُرد، استارت‌آپ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی است. ابر آروان در قالب یک استارت‌آپ کارش را آغاز کرد و به سختی‌ها و هزینه‌های ابتدایی کار به‌خوبی آگاه هستیم.»
او ادامه داد: «همواره تلاش می‌کنیم در قالب بسته‌های حمایتی مختلف از استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای خُرد به سهم خودمان حمایت کنیم تا بتوانیم در یک منفعت جمعی در کنار هم رشد کنیم و به نیازهای کاربران داخلی پاسخ دهیم.»
او با اشاره به اینکه سرویس‌های داخلی CDN ارزش افزوده‌ای برای کاربران داخلی دارند، در مورد این ارزش افزوده بیان کرد: «اکنون برخی از وب‌سایت‌های داخلی از خدمات CDN خارجی به‌رایگان استفاده می‌کنند که استفاده از سرویس شبکه‌ توزیع محتوا داخلی با توجه به قرارگیری پاپ‌سایت‌های سرویس‌دهنده در داخل کشور، مزایای بسیار بیش‌تری برای آن‌ها خواهد داشت.»
به گفته پیرحسینلو ابر آروان با ۱۵ پاپ‌سایت در نقاط مهم ایران بیش‌ترین پوشش داخل کشور را در میان سرویس‌دهندگان CDN دارد و می‌تواند محتوا وب‌سایت‌ها را از نزدیک‌ترین نقطه‌ جغرافیایی به کاربران نهایی وب‌سایت و با کیفیت بهتری تحویل دهد. او همچنین تاکید کرد: «وب‌سایت‌های دخلی همچنین با استفاده از CDN داخلی در مواجهه با حملات DDoS یا منع سرویس توزیع‌شده امن می‌شوند.»
اکنون بیش از ۱۸هزار وب‌سایت از جمله وب‌سایت‌های شخصی، کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ آنلاین در کنار سامانه‌های دولتی از محصول شبکه‌ی توزیع محتوا ابر آروان استفاده می‌کنند. با افزایش بازه‌ رایگان این محصول، از این پس بیش از ۹۳درصد مشتریان از مزایای CDN ابر آروان ‌به‌رایگان استفاده خواهند کرد.
این تغییر به‌شکل خودکار برای تمام کاربران کنونی CDN ابر آروان اِعمال خواهد شد و کاربران جدید نیز با ثبت نام می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند.

http://pvst.ir/68q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو