skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۴ مهر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری (UserX2019) با هدف انتقال تجربیات و یافته‌های جدید در حوزه طراحی تجربه کاربری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه نوآفرین، کنفرانس طراحی تجربه کاربری با حضور جمعی از طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و نوآوران حوزه پولی و مالی برگزار خواهد شد و در این کنفرانس چگونگی استفاده از تکنولوژی‌های نوین و اصول طراحی مبتنی بر تجربه، با هدف ساده‌سازی خدمات مالی برای کاربران مورد بررسی قرار خواهد گرفت. هدف این رویداد هم‌افزایی در جامعه طراحان تجربه کاربری برای یک انقلاب دیجیتال در نسل آینده سرویس‌های مالی است.

محورهای دومین کنفرانس طراحی تجربه کاربری «تجربه کاربری و بانکداری نوین»، «طراحی خدمات مالی»، «دسترس‌پذیری و کاربردپذیری در محصولات فین‌تک»، «فرآیندها و استراتژی‌ طراحی محصولات حوزه مالی»، «مدیریت مالی شخصی، طراحی تجربه در حوزه‌های مالی شامل بورس،خدمات پرداخت و غیره» و «تجربه کاربری در اینترنت اشیا و حوزه‌های مالی» است.

این همایش توسط مجموعه نوآفرینان برگزار می‌شود. این مجموعه یکی از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس است که علاوه بر فعالیت‌ در زمینه طراحی، مدیریت و برگزاری رویدادهای گوناگون، در زمینه آموزش و دانش‌افزایی فعالان حوزه کسب و کار کشور نیز فعالیت می‌کنند.

کنفرانس طراحی تجربه کاربری (UserX) در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مهرماه در سالن همایش‌های دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

http://pvst.ir/686

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو