skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

همکاری تپسل و کافه‌بازار برای هوشمندسازی تبلیغات مبتنی بر جست‌وجو

تحریریه پیوست

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

آژانس تبلیغاتی تپسل با کافه بازار همکاری جدیدی را در راستای ارسال تبلیغات مبتنی بر جست‌و‌جو و همسو با شناسایی نیاز کاربران در بازار خرید و فروش برنامه‌های موبایلی آغاز کرده است.
به گزارش پیوست،مدیرعامل شرکت پگاه داده‌کاوان شریف که تپسل یکی از محصولات این شرکت است، با اعلام این موضوع به پیوست گفت که هدف مشترک بین تپسل و کافه بازار شناسایی کاربر بر اساس نیاز او و آنچه که در فضای وب جست‌وجو می‌کند، است.
‌سبحان فروغی، در گفت‌وگو با پیوست در مورد جزییات این همکاری گفت: «سعی داریم از طریق حساب کاربری که بین ما و کافه بازار و رسانه‌های دیگر وجود دارد، کاربر را بیشتر بشناسیم و به وسیله این ردیابی، تبلیغاتی را هنگام جست‌وجو نمایش دهیم که ممکن است بیشتر مورد نیاز کاربر باشد . درواقع ما بر اساس رفتار کاربر در بازار اپ یا وب متوجه می‌شویم او به چه تبلیغی جذب می‌شود و چه تبلیغی را نمی‌پسندد. این مدلی است که در همه شرکت‌های تبلیغاتی دنیا مورد کاربرد است.»

تبلیغات بر اساس جست‌وجو در برنامه‌های موبایلی مفهومی جدید از تبلیغات است که تپسل قصد دارد با همکاری کافه بازار که چند ماهی است قابلیت «تبلیغات در جست‌وجو» را به پلتفرم خود اضافه کرده آن را در راستای شناسایی کابران و نیاز آنها گسترش دهد.
به گفته فروغی پیش از این تبلیغات همیشه نشانه آسیب زدن به کابر بود؛ اما هدف مشترک بین کافه بازار و تپسل این است که رسانه بدون هیچ آسیبی مورد اعتماد کاربر باشد و با شناسایی نیاز کابران بر اساس جست‌وجو در وب تبلیغات موثر ارائه شود و هرآنچه که نیاز کاربر نیست نمایش داده نشود.
او ادامه می‌دهد:« همیشه این فیلتر وجود دارد که اگر تبلیغی باعث خراب شدن ارتباط با مشتری است جلوی آن گرفته شود و ما دقیقا جایی هستیم که به طور مشترک کافه بازار و تپسل از آن سود می‌برند و در پیشبرد آن به هم کمک می‌کنیم.»
تپسل به واسطه شناسایی کاربر در اپ‌ها و گیم‌های دیگر بنر، ویدئو یا شیوه‌های دیگری از تبلیغ را به کاربران نشان می‌دهد.
به گفته فروغی هرچه یک تبلیغ به افراد مرتبط نشان داده شود احتمال اینکه کاربر آن را ببنید، دانلود و نصب کند بیشتر و در نتیجه اتلاف هزینه کمتر خواهد شد.
او درباره احتمال همکاری تپسل با دیگر پلتفرم‌های تولید کننده برنامه موبایلی در این راستا اعلام کرد:«درحال حاضر هیچ مذاکره‌ای با بازیگران دیگر در این راستا در برنامه کاری تپسل وجود ندارد. از سوی دیگر همکاری کافه بازار با تپسل یک همکاری انحصاری است. »
او اشاره می‌کند که تپسل برندهای دیگری که فضای شبکه‌های اجتماعی را هم پوشش می‌دهد در نظر دارد و درحال حاضر بر بستر موبایل و سیستم عامل اندروید، کافه بازار تنها بازار اپلیکیشن گسترده ایران است که تپسل این همکاری را با آن آغاز کرده است.

http://pvst.ir/65g

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو