skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

وزیر ارتباطات: اپراتورها باید گواهی کیفیت دریافت کنند

تحریریه پیوست

۲۹ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

وزیر ارتباطات در سخنرانی خود در مراسم هشتمین دوره جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) با تاکید اینکه کیفیت حق الناس است گفت:‌ « همانطور که عقل سالم در بدن سالم است، داشتن گواهینامه کیفیت از واجبات یک سازمان است. اگر مدل کیفی سازمان ها درست نباشد نمی توانند خدمات خوبی به مردم ارائه بدهند
به گزارش پیوست، محمدجواد آذری جهرمی با اعلام اینکه سازمانتنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی موظف به برنامه ریزی در این زمینه است گفت: « آقای فلاح جوشقانی موظف است در کمیسیون تنظیم مقررات ساز وکاری برای ارزیابی تمام اپراتورها در نظر بگیرند

او  افزود: «ما در مراکز تماسمان با کیفیت بد و پاسخگویی نامناسب مواجه هستیم. زمانی که پارامترهای ارزیابی کیفی درست نباشد، چنین اتفاقی رخ می دهد. به همین واسطه سازمان تنظیم مقررات باید برای شرکت هایی که گواهینامه کیفیت ندارند محدودیت در ارائه خدمات در نظر بگیردوزیرارتباطات با اعلام اینکه  در سال ۹۵ او متولی ارزیابی کیفیت  در شرکت ارتباطات زیرساخت بوده اعلام کرد:‌ «متوجه شدم انتخاب شرکتهای برتر به آن شیوه درست انجام نمی شود و معمولا به شرکتهای دیگری سپرده میشود تا این کار را انجام بدهند و گاهی اوقات در این بین چکهایی هم رد و بدل می شود.

آن زمان من به دکتر واعظی نوشتم و به ایشان اطلاع دادم که با این اوضاع من اصلا متولی این انتخاب نیستم که بخواهم آن را برگزار کنماو تاکید کرد که در جشنواره ملی کیفیت، باید روال درست برای انتخاب مشخص باشد و از ستار هاشمی سرپرست معاونت نوآوری و شکوفایی خواست تا  به این مسئله توجه ویژه داشته باشد.

وزیر ارتباطات ادامه داد: «همانگونه که در جشنواره ملی فاوا سندیکا و سازمان نظام صنفی مشارکت دارند و روی اصول پیش می روند، برای جایزه کیفیت ملی هم باید این اتفاق رخ دهد. انتظار داریم این مسئله با جدیت دنبال شود و به نتیجه برسد.چیزی که در حال حاضر حائز اهمیت این است که در عصر تحول دیجیتال و زمانی که قرار است اقتصاد دیجیتال رخ دهد، توجه به کیفیت و شاخص های کیفی جزو اصولی است که باید نتیجه اش در این جشنواره ها مشخص شود

او تاکید کرد همانطور که برای افراد موفق در این جشنوراه بستههای حمایتی در نظر گرفتیم، در کنار آن برای شرکتهای برگزیده نیز تنبیهاتی در نظر خواهیم گرفت تا روند پیادهسازی کیفیت در خدمات و سرویسها به درستی انجام شود.

برگزیدگان برتر جشنوار

در انتهای این مراسم به شرکت های منتخب حوزه فاوا براساس جشنواره ملی کیفیت فناوری اطلاعات تقدیرنامه و تندیس اهدا شد. مجموعه های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت خدمات هوایی پیام در این مراسم گواهی اشتهاد دریافت کردند و گواهی اهتمام به کیفیت نیز به شرکت های حساب رایان پارس، شرکت میان باطری خاوران و  دانشکده مجازی دانشگاه شیراز تعلق گرفت.

علاوه بر آن مجموعههای دیگر مانند شرکت راهکار همراه رهپو، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، صنایع ارتباطی آوا، سامانه نوآوری ارتباطات سینا، پژوهشگاه فضایی ایران، شرکت پندار پژوه، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت بهینه پردازش، پژوهشگده مواد پژوهشگاه فضایی، شرکت سی می تیو، شرکت شریف همراه پژوهان، شرکت آریا همراه سامانه، شرکت فناوری پیشرفته پارسیان نیز توانستند رتبه اول را به دست بیاورند.

برگزیدگان برتر مقام های دوم و سوم جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز  شرکت پیشگامان شهر مجازی رایان راد، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی ایران، جمع آوری و فروش املالک تملیکی، شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید، پرتو تماس نوین، شرکت اتصال صنعت میانه، شرکت فناوری ارتباطات سیار، پژوهشگاه ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات، مبین نت، ایرانسل، ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات ایران، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت فناوری ارتباطی فانا، شرکت پارس اطلس، شرکت کشتیار، مرکز تحقیقات فضایی پژوهشگاه فضایی ایران به رتبه های مختلف دست پیدا کردند.

http://pvst.ir/62f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو