skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

عضو هیات مدیره پست: می‌خواهیم پلتفرم ارتباطی بین کسب‌وکارها و مردم باشیم

تحریریه پیوست

۲۷ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

عضو هیات مدیره شرکت پست در نشست خبری خود در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ اعلام کرد در دنیای امروز که تکنولوژی فراگیر شده دیگر شرکت پست نمیتواند فقط یک شرکت لجستیکی ساده باشد و باید تلاش کند که به یک زنجیره کامل تجارت الکترونیک تبدیل شود؛ هدفی که شرکت ملی پست به دنبال رسیدن به آن است.

به گزارش پیوست، محمدرضا قادری با اشاره به اینکه  شرکت پست در حال گسترش زنجیره خدمات الکترونیکی خود است ، گفت: «هر آنچه در فضای مجازی رخ میدهد که نیازی به یک جابجایی در فضای فیزیکی دارد، بر عهده پست است. به دلیل همین تغییرات برنامه راهبردی شرکت پست را مورد بازنگری قرار دادیم تا از یک اپراتور برتر پستی به یک سکوی تجارت الکترونیک تغییر پیدا کنیم. حال شرکت پست میخواهد پلتفرم و پل ارتباطی بین فعالان تجارت الکترونیک و کسبوکارها و مردم باشد.»

او ادامه داد: «در این سکو سرویسهای متنوعی  از بازاریابی تا فروش اینترنتی و سرویسهای پرداخت را عرضه خواهیم کرد؛ اما نکته مهم اینجاست که شرکت پست قصد ندارد مسئولیت توسعه صفر تا صد این سکو را بر عهده بگیرد و هدف اصلیاش این است که  توسعه را با کمک شرکتهای خصوصی انجام دهد. ما در این بین صرفا از برخی مزیتهای پست مانند ناوگان و سرویس Tracking برای توسعه سکوی تجارت الکترونیک استفاده میکنیم

او در این نشست همچنین به سرویس الوپست که از ابتدای هفته جاری با همکاری شرکت الوپیک در تهران راهاندازی شده  اشاره و افزود: «هماکنون سرویس الوپست به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده و نمونهای کامل برای همکاری شرکت پست با یک استارت آپ تخصصی است

به گفته قادری راهاندازی پلتفرمهای ملی نیازمند مشارکت ملی هستند و این شرکت نیز قصد دارند که عدالت و شفافیت را در همکاری پست با دیگر شرکتهای بخش خصوصی رعایت کنند. او همچنین تاکید کرد که به همین دلیل برای تمامی همکاریها خود با بخش خصوصی فراخوانهایی عمومی منتشر میشود.

http://pvst.ir/62b

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو