skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

رشد ارزش تراکنش‌های کیف پول دیجیتال تا سال ۲۰۲۴

تحریریه پیوست

۲۳ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

ارزش تراکنش‌های کیف پول دیجیتال تا سال ۲۰۲۴ به  بیش از ۹ هزار میلیارد دلار می‌‌رسد.بر اساس جدیدترین مطالعه موسسه مشاوره Juniper Research تعداد افرادی که از کیف پول دیجیتالی استفاده می‌کنند، از رقم ۲.۳ میلیارد در سال ۲۰۱۹ به حدود ۴ میلیارد نفر در سال ۲۰۲۴ خواهد رسید؛ این رقم برابر با نیمی از جمعیت جهان است.  به گزارش پیوست، به این ترتیب ارزش تراکنش‌های کیف پول دیجیتالی به ۹ هزار میلیارد دلار در سال ۲۰۲۴ خواهد رسید.  

به نظر تحلیلگران Juniper Research رشد کیف پول دیجیتال در حالی است که احتمال می‌رود کیف‌پول‌های بدون تماس contactless) NFC) محور به دلیل ظهور کیف پول‌هایی که بر اساس کدهای QR عمل می‌کنند، با چالش مواجه شوند.

به گزارش تلکام‌تک‌نیوز، فرصت‌های استفاده از کدهای QR در کشورهای در حال توسعه آسیا بسیار قابل توجه خواهد بود، زیرا زیرساخت POS در برخی از کشورهای آسیا با مشکل مواجه است و به همین دلیل افراد می‌توانند از تلفن‌های هوشمند خود برای انجام تراکنش‌های QR محور استفاده کنند.

مزیت کیف پول دیجیتالی این است که می‌توان از آن هم در تراکنش‌های آفلاین و هم در تراکنش‌های آنلاین استفاده کرد. کیف پول دیجیتالی با حذف کارت پلاستیکی، این امکان را به کاربر می‌دهد که سریع‌تر تراکنش‌ها را انجام دهد. کیف پول دیجیتالی به‌ویژه برای افرادی که حساب بانکی ندارد، ابزاری مهم است و می‌تواند انتخابی باشد که جایگزین پول نقد شود و روشی باشد که آنها نیز مثل افراد دیگر به خدمات دسترسی داشته باشند. 

http://pvst.ir/61v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو