skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اپلیکیشن تومن با انتشار بیانیه‌ای از تاکسیرانی انتقاد کرد

تحریریه پیوست

۲۰ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

 

اپلیکیشن تومن با انتشار بیانیه‌ای از تصمیمات اخیر سازمان تاکسیرانی در اجرای طرح هم‌پذیرندگی شرکت‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی انتقاد کرده است.

به گزارش پیوست، در متن بیانیه تومن آمده است: «در صورتی که در فرآیند پیاده‌سازی این طرح توسط عاملان اجرایی، تعمداً مبادرت به جمع‏‌آوری یا مخدوش‌سازی بارکدهای دوبعدی شرکت تومن شود، این امر مصداق ماده 677 قانون مجازات اسلامی با موضوع تخریب عمدی اموال متعلق به غیر بوده و جرم محسوب می‏شود. این موضوع چه از طریق مباشرت سازمان تاکسیرانی صورت بگیرد و چه از طریق اجبار تاکسیرانی بر رانندگان، مصداق این ماده خواهد بود.»

تومن در این بیانیه اعلام کرده که خسارت‌های مادی و معنوی که از اجرای این طرح خواهد دید را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کند.

تومن در بیانیه‌ای که در اختیار رسانه‌ها قرار داده از تمامی مسئولان و نهادهای مدافع حقوق رقابت و کسب و کارهای اینترنتی و شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت کرده تا با ورود به این مساله، از رفتارهای غیرمسئولانه و غیرکارشناسی و غیرقانونی سازمان تاکسیرانی ممانعت کنند.

پیش از این، رئیس سازمان تاکسیرانی در یک نشست خبری اعلام کرده بود که کیف‌ پول «ریالو» و «فون‌پی» برای پرداخت آنلاین کرایه‌تاکسی به یکدیگر متصل شده‌اند.

در این نشست خبری، علیرضا قنادان در پاسخ به سوال پیوست درباره عدم حضور بازیگر سوم این حوزه  گفته بود که آنها جواب نامه تاکسیرانی را ندادند. این در حالی است که شرکت تومن در متن بیانیه خود نامه‌ای خطاب به شرکت تاکسیرانی را منتشر کرده که در آن از سازمان تاکسیرانی درخواست کرده تا دستورالعمل‌های فنی و اجرایی مربوط به نحوه پاسخگویی به رانندگان و مسافرانی که در سفر خود برای پرداخت از دو پلتفرم استفاده می‌کنند و همچنین نحوه تسویه حساب بین شرکت­‌ها را ابلاغ کنند.

متن کامل بیانیه تومن را اینجا بخوانید.

http://pvst.ir/61r

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو