skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های کشورهای آسیایی ۳ برابر شد

تحریریه پیوست

۱۹ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

رشد سرمایه‌گذاری در حوزه استارت‌آپی در آسیای جنوبی طی سال‌های اخیر، سه‌برابر شده است.
به گزارش پیوست،‌آسیای جنوبی یکی از مناطق استارت‌آپی است که رشد سریع و قابل توجه‌ای در آن مشاهده می‌شود. سرمایه‌گذاران اخیرا فستیوالی در زمینه نوآوری در سنگاپور برگزار کرده‌اند. جنی لی (Jenny Lee) سرمایه‌گذار کارآفرین که برنده جایزه جشنواره نوآوری اخیر در سنگاپور شده، در این زمینه می‌گوید که بازار با توجه  به ارائه روندهای اقتصادی خرد و محبوب، پتانسل درآمدزایی بالایی دارد. 

این تنها جین لی نیست که این دیدگاه را دارد. Bain & Company شرکت مشاور مدیریت آمریکایی که در زمینه برنامه‌ریزی راهبردی و ارائه خدمات مشاور مدیریت به شرکت‌های خصوصی، عمومی و دولتی فعالیت می‌کند، تحلیل مشابهی دارد. بر اساس پیش‌بینی این شرکت، منطقه آسیای جنوبی تا سال ۲۰۲۴ خانه بیش از ۱۰ استارت‌آپ میلیارد دلاری خواهد بود.  بر اساس پیش‌بینی گوگل نیز ارزش اقتصاد دیجیتالی این منطقه تا سال ۲۰۲۵ به بیش از ۲۴۰ میلیارد دلار خواهد رسید. 

بازار، در حال توسعه است و هاب‌های جهانی دیگری علاوه بر سیلیکون‌ولی، در حال شکل گرفتن هستند. سیلیکون‌ولی مدت‌ها است که به عنوان مرکز نوآوری استارت‌آپ‌های جهانی شناخته می‌شود و بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شرکت‌های فناوری جهان در این منطقه قرار دارند. اما کم‌کم وقت آن رسیده است که مناطق دیگر نیز خودی نشان دهند. افزایش سرمایه‌گذاری و پیشرفت متخصصان باعث شده است که کارآفرینان سراغ به مناطق دیگری نیز بروند.

http://pvst.ir/61k

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو