skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

اخبار

تحریریه پیوست

ارزش بیت‎کوین به بالاترین رقم در ۲ هفته گذشته رسید

تحریریه پیوست

۱۸ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

امروز (۱۸تیر)  ارزش بیت‎کوین تا ۹ درصد افزایش پیدا کرده و به بالاترین رقم در ۲ هفته گذشته رسید. برخی از تحلیلگران دلیل این مسئله را پذیرش گسترده‎تر رمزارزها در مبادلات جهانی می‎دانند.
به گزارش پیوست، بعد از اعلام برنامه شرکت فیس‌بوک برای ایجاد یک رمزارز، ارزش بیت‎کوین در فاصله یک روز در سایت تبادل Bitsmap به ۱۲هزار و ۸۳۳ دلار رسید. این رقم از شروع افزایش‎ها یعنی روز ۲۷ ژوئن تا کنون بی‎سابقه بوده است. میزان قبلی افزایش یکباره این رمزارز در یک روز برابر ۲.۲ درصد بود که ارزش آن را به ۱۲هزار ۵۶۰ دلار رسانده بود.

خبرگزاری رویترز در گزارشی درباره این روند می‌نویسد از زمانی‌که شرکت فیس‌بوک در ماه گذشته میلادی اعلام کرد قصد دارد رمزارزی به نام لیبرا عرضه کند، ارزش بیت‎کوین تا ۴۵ درصد افزایش داشته است. تحلیل‎گران دلیل آن را خوش‎بینی مجدد افراد حقیقی و حقوقی به فراگیر شدن رمزارزها می‎دانند.

کریگ ارلام، تحلیلگر ارشد بازار در موسسه OANDA در این زمینه می‎گوید: «تحولاتی که درباره بیت‎کوین در دو هفته گذشته شاهد بودیم، ارتباط زیادی با لیبرا دارد. مردم اکنون بیت‎کوین را یک صنعت بالغ‎تر می‎بینند.»

با تمام اینها ارزش بیت‎کوین همچنان به شدت ناپایدار است. بعد از کاهش سه چهارم ارزش این رمزارز در سال گذشته، ارزش بیت‎کوین در سال جاری (میلادی) تا ۲۴۰ درصد افزایش داشته است.

یک نکته تاثیرگذار دیگر در این روند، افزایش کاربرد بیت‎کوین است. به گفته ماتی گرین‎اسپن، تحلیلگر موسسه eToro تعداد تبادلات فرد به فرد بیت‌کوین تا حدی بی‏‌سابقه در حدود ۸ ماه گذشته، افزایش پیدا کرده است.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/61h

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو