skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شماره تیر ماهنامه پیوست منتشر شد

تحریریه پیوست

۹ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : 1 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

شماره تیر (۶۹) ماهنامه پیوست منتشر شد. تیتر اصلی پیوست شماره ۶۹ به موضوع  موانع و مشکلات شکل‌گیری نسل دوم استارت‌آپ‌های ایرانی اختصاص یافته است. در این پرونده بررسی شده که چرا استارت‌آپ‌های نسل دوم ایران نتوانستند مانند نسل اولی‌ها، چند شرکت بزرگ و تاثیرگذار، معرفی کنند.

 به همین بهانه در این پرونده مصاحبه‌هایی با رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، معاون سیاست‌گذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت هم‌آوا به همراه گزارش‌ها و یادداشت‌هایی در این زمینه منتشر شده است.

اما موضوع پرونده بخش خدمت و تجارت به چالش‌ها و مشکلات تولید سخت‌افزارهای بانکداری الکترونیکی در ایران توجه داشته است. گفت‌وگو با معاون تولید سخت‌افزار فناپ‌تک و قائم مقام مدیرعامل توسن تکنو به همراه چند گزارش و یادداشت، مطالب این پرونده را تشکیل می‌دهند. پرونده بخش جهان شماره ۶۹ پیوست هم به موضوع تاثیر فناوری بر تغییرات اقلیمی تمرکز دارد.

نسخه الکترونیکی شماره ۶۹ ماهنامه پیوست در سایت‌های جار و فیدیبو عرضه شده و نسخه چاپی را نیز می‌توانید تهیه کنید. همچنین برای خرید نسخه چاپی ماهنامه نیز می‌توانید از سرویس باهمتا استفاده کنید.

همچون شماره‌های پییشین می‌توانید  فایل صوتی مرور مطالب شماره ۶۹ ماهنامه پیوست را از طریق «رادیو پیوست» و در شنوتو بشنوید.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/60o

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو