skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

قبض برق از ابتدای مهر ماه پیامک می‌شود

تحریریه پیوست

۳ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

قبض برق همه شهروندان از ابتدای مهر ماه امسال پیامک می‌شود.
به گزارش پیوست، غلامعلی رخشانی‌مهر، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر امروز (۳تیر) در شبکه خبر اعلام کرد روش‌های متنوعی برای ثبت شماره تلفن همراه مشترکان، پیش‌بینی شده است که ساده‌ترین آنها ارسال کد*۱*شناسه قبض# به صورت پیامک به شماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ است.

به گفته رخشانی‌مهر، مشترکان همچنین می‌توانند با مراجعه به مناطق برق محلی، شماره تلفن خود را ثبت یا شماره همراه خود را به مامورانی برای قرائت کنتور به منازل و ادارات مراجعه می‌کنند، اعلام کنند.

او اعلام کرد کار ثبت شماره همراه مشترکان از ۲ ماه پیش آغاز شده و تا پایان شهریور ماه امسال تمامی شماره‌ها در سیستم ثبت و از ابتدای مهر ماه، قبض کاغذی حذف می‌شوند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر همچنین از اجرای این طرح به صورت پایلوت در استان سیستان و بلوچستان در طول ۴ سال اخیر خبر داد.

او درباره نحوه پرداخت قبض برق به شیوه پیامکی برای مستاجران نیز گفت: «ما به کسی که کنتور به نام او ثبت شده کاری نداریم و بهره‌بردار برای ما مهم است. مستاجران می‌توانند با استفاده از روش‌هایی که گفته شد، شماره همراه خود را ثبت کنند و زمانی که منزل خود را عوض می‌کنند، شماره مالک یا مستاجران جدید را با همان روش در سیستم، تغییر دهند.»

رخشانی‌مهر همچنین درباره خانه‌های آپارتمانی و کنتورهایی که اشتراکی هستند توضیح داد: «هر فرد می‌تواند چندین شماره اشتراک را به نام خود ثبت کند. در هر آپارتمانی احتمالا یک مدیر ساختمان وجود دارد که آن فرد می‌تواند کنتور اشتراکی را به نام خود ثبت کند.»

http://pvst.ir/60a

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو