skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

هم‌آوا برای شرکت خدمات انفورماتیک مرکز نوآوری ایجاد می‌کند

تحریریه پیوست

۲۲ خرداد ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

شرکت هم‌آوا موفق شده است طی مذاکراتی با شرکت خدمات انفورماتیک نظر این شرکت برای راه‌اندازی یک مرکز نوآوری در این مجموعه را جلب کند.
به گزارش پیوست، براساس اظهارات معاون کارآفرینی و نوآوری هم‌آوا امروز (۲۲خرداد) و در مراسمی نیز یک قرارداد مشارکت بین شرکت خدمات‌ انفورماتیک و هم‌آو برای راه‌‌اندازی مرکز نوآوری این شرکت بزرگ در حوزه بانکی امضا خواهد شد.

سهیل عباسی، در مورد جزییات و هدف این مشارکت به پیوست گفت: «هدف اصلی این مشارکت اتصال بازیگران بزرگ حوزه فین‌تک به استارت‌آپ‌های این حوزه است. شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان شرکتی زیر نظر بانک مرکزی پتانسیل بسیار بالایی دارد که بتواند به شرکت‌های استارت‌آپی در حوزه فین‌تکی کمک کند.»
او افزود: «از آنجا که ارتباط گرفتن شرکت‌های استارت‌آپی در حوزه بانکی با این غول حوزه بانکی به راحتی امکان‌پذیر نیست، با را‌ه‌اندازی این مرکز نوآوری مسیر ارتباطی این شرکت‌های نوآور را با شرکت خدمات انفورماتیک فراهم می‌کنیم تا هم آنها از ارتباطات این شرکت در حوزه بانکی استفاده کنند و هم این شرکت قدیمی و بزرگ با استفاده از ایده‌های جدید امکان توسعه خود را داشته باشد.»

عباسی در پاسخ به این سوال که چرا هم‌آو تصمیم به راه‌اندازی یک مرکز شتاب‌دهنده برای این شرکت بزرگ و سنتی بازار گرفته اعلام می‌کند:‌«در چندسال گذشته موجی شکل‌گرفته که سازمان‌های بزرگ خودشان به فکر راه‌اندازی شتاب‌دهنده می‌افتند و با پرداخت هزینه بالا چرخ را از ابتدا خلق می‌کنند و در نهایت هم به نتیجه‌ای نمی‌رسند. از آنجا که هم‌آوا هم نتیجه ادغام چند شتا‌ب‌دهنده بزرگ مانند آواتک، شزان و غیره بوده بنابراین می‌توانیم تجارب خود برای سرعت بخشیدن به ورود شرکت خدمات انفورماتیک به حوزه‌های نوآور را با راه‌اندازی این مرکز فراهم کنیم.»
براساس اظهارت عباسی در این مشارکت برای راه‌اندازی مرکز نوآوری، قرار است شرکت خدمات انفورماتیک آورده‌های ارتباطی خود با شبکه مالی و بانکی و مسائل تامین مالی را تقبل کند و هم‌آو هم در بحث‌های غیرنقدی، فرایند‌های شتاب‌دهی و حمایت از شرکت‌های استارت‌آپی مشارکت داشته باشد.

قرار‌داد مشارکت هم‌آوا و شرکت خدمات انفورماتیک امروز و در حاشیه نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹ بین آنها امضا خواهد شد.

http://pvst.ir/5zc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو