skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

هلال‌احمر همکاری خود را با پیام‌رسان گپ آغاز کرد

تحریریه پیوست

۲۰ خرداد ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

مدیرعامل پیام‌رسان گپ اعلام کرد روز گذشته (۱۹ خرداد) قرارداد همکاری پیام‌رسان گپ و سازمان هلال احمر برای اجرایی کردن سامانه «امداد و نجات مکان‌محور» امضا شد و اجرایی کردن این سامانه به زودی آغاز می‌شود.
مهدی انجیدنی با اعلام این خبر در مورد نحوه همکاری با سازمان هلال‌احمر به پیوست گفت: «بررسی این سامانه در سازمان هلال احمر به اتمام رسیده بود و تیم فنی سازمان نیز آن را تایید کرده بود اما در روند اداری در برخی از بخش‌ها با موانعی روبرو شده بود که با پیگیری‌های آقای نصیری رئیس جمعیت داوطلبان هلال احمر موانع برطرف شد.»

او ادامه داد: «روز شنبه (۱۸ خرداد) سازمان هلال احمر قرارداد را امضا کرد و روز گذشته قرارداد برای ما ارسال شد و امضا کردیم و اجرایی کردن سامانه آغاز شد. به زودی نیز اطلاع‌رسانی به مردم را شروع می‌کنیم تا آن‌ها از این سامانه بهره ببرند.»
به گفته انجیدنی در این همکاری سامانه «امداد و نجات مکان‌محور» به سازمان هلال‌احمر تحویل و نحوه استفاده از آن نیز آموزش داده می‌شود. نگهداری و پشتیبانی نیز به صورت رایگان توسط گپ صورت می‌‌گیرد.

در ابتدای هفته جاری مهدی انجیدنی، مدیرعامل پیام‌رسان گپ در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرده بود که پس از گذشت سه ماه از راه‌اندازی سامانه «امداد و نجات مکان‌محور» هنوز سازمان هلال احمر برای بهره‌برداری از این سامانه اعلام آمادگی نکرده‌ است.

http://pvst.ir/5z7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو