skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

تغییرات در وزارت ارتباطات: فتاحی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد

تحریریه پیوست

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

امروز (۲۸ اردیبهشت ماه) وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در احکام جداگانهای دست به تغییرات در لایه مدیران زیر مجموعه این وزارتخانه زد.
به گزارش پیوست،شاید جدیترین تغییرات در شرکت ارتباطات زیرساخت رقم خورده است، جایی که  «صادق عباسی شاهکوه»، از مدیرعاملی این شرکت کنار گذاشته شده و بهعنوان عضو غیر موظف هیئتمدیره این شرکت و نیز رئیس دانشکده علمی و کاربردی پست و  مخابرات منصوب شده است. با این اتفاق نیز محمدجواد آذری جهرمی در حکمی «حمید فتاحی» را با حفظ سمت قبلی خود (معاون وزیر ارتباطات و رئیس هیات مدیره شرکت زیرساخت) به عنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرده است.

از سوی دیگر هم درحکم جداگانهای، وزیر ارتباطات «وحید یزدانیان» را بهعنوان رئیس پژوهشگاه فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات) منصوب کرد. یزدانیان پیشاز این رئیس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات بود. در ادامه جابهجاییها در وزارت ارتباطات، «بهزاد اکبری»، عضو سابق هیاتمدیره شرکت ارتباطات زیرساخت نیز به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات جایگزین رضا باقری اصل شد.

امروز نیز «رضا باقری اصل» به پیشنهاد وزیر فاوا و در حکمی از سوی رئیسجمهوری بهعنوان دبیر «شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب شد. شورای راهبری فناوری اطلاعات در راستای اهداف نقشهراه توسعه دولت الکترونیکی و در اجرای آییننامه تشکیل و وظایف شورای راهبری فناوری اطلاعات آموزش عالی کشور، در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل شد که اخیراً نام آن به شورای اجرایی فناوری اطلاعات تغییر پیدا کرد.

تدوین و تصویب برنامه راهبردی فاوا وزارت ارتباطات و مؤسسات تابعه، سیاستگذاری و تصویب برنامههای ۵ ساله و عملیاتی سالیانه فاوا برای وزارت و مؤسسات، توسعه کمی و کیفی شبکه علمی کشور، برنامهریزی و هماهنگی مستمر بهمنظور صیانت وزارت و مؤسسات تابعه از آسیبهای فاوا، برنامهریزی اجرایی مصوبات شورای عالی فضای مجازی در مؤسسات، بررسی و تصویب شاخصها و روشهای اصلی و توسعه فاوا در مؤسسات جهت حفاظت در برابر جنگ نرم، ازجمله وظایف محول شده به این شورا است.

http://pvst.ir/5xu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو