skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اتصال دفاتر خطوط تلفن مجازی به سامانه شاهکار در دستور کار قرار گرفت

تحریریه پیوست

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

سرویس تلفن یکی از دفاتر کار مجازی که از ابتدای هفته گذشته از سمت مخابرات مسدود و باعث قطع خطوط  تلفن بیش از دو هزار کسب و کار ایرانی شده بود، مجدد وصل شد. همچنین تصمیم گرفته شده برای جلوگیری مجدد این اتفاق احراز هویت مشترکان این دفاتر از طریق سامانه شاهکار انجام شود.

در خبری که روابط عمومی دفتر شما برای رسانه‌ها ارسال کرده، دلیل قطع خطوط  کسب‌وکارها از ابتدای هفته جاری، شکایت از برخی مشترکان دفتر شما اعلام شده بود. در مقابل این اتفاق مدیر عامل این دفتر کار مجازی اعلام می‌کند که این شرکت دانش بنیان همواره ارتباط مستمر و تعاملات بسیاری با نهادهای نظارتی مانند حراست مخابرات و پلیس فتا دارد و نباید به دلیل تخلف تعداد اندکی از مشترکان به طور ناگهانی و بدون اعلام قبلی شماره تماس بیش از دو هزار کسب و کار قطع شود.

آنطور که دفتر شما در خبر خود توضیح داده، حالا با توافق انجام شده این شرکت با نهادهای ذی‌ربط قرار است که احراز هویت مشترکان این سرویس  از طریق سامانه شاهکار انجام پذیرد تا جلوی تخلفات احتمالی گرفته شود.

سامانه شاهکار وظیفه احراز هویت سرویس‌هایی از قبیل سیم کارت‌ها، خطوط ثابت تلفن و غیره را بر عهده دارد و در راستای هدف افزایش امنیت کاربران شروع به کار کرده است.

ابتدای هفته جاری سرشماره دفتر کار مجازی «دفتر شما» برای چهارمین بار از آغاز فعالیتش قطع شد و پس از مراجعه مدیران این شرکت به مرکز مخابراتی به آنها اعلام شد که دلیل این قطعی، شکایت برخی افراد از کاربران این دفتر مجازی بوده است. پیش از این هم در زمستان سال گذشته و تیرماه سال ۹۷ به صورت ناگهانی خطوط دفاتر کار مجازی قطع شد که با پیگیری‌های بسیار علت مسدودسازی خطوط الزام مخابرات به تدوین قوانین جدید فعالیت‌های دفاتر کار مجازی و الزام دفاتر به احراز هویت مشترکان اعلام شد. حالا مدیران دفتر شما امیدوارند با امکان اتصال به سامانه شاهکار دیگر خطوط تلفن این سرویس که زمینه ارتباط هزاران کسب‌وکار را فراهم می‌کند قطع نشود.

http://pvst.ir/5wu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو