skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دونیت برنامه توقف فعالیت خود را اعلام کرد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

دونیت در اطلاعیه ای برنامه‌ توقف فعالیت خود را اعلام کرده‌است.
به گزارش پیوست طبق اطلاعیه‌ای که روی سایت دونیت قرار گرفته‌است این پلتفرم تامین مالی جمعی در یک دوره زمانی تقریبا یکساله تمامی فعالیت‌های خود را متوقف خواهد کرد.

تیم مدیریتی دونیت دلیل اصلی توقف فعالیت این پلترم تامین مالی جمعی را اعلام نکرده است فقط در اطلاعیه آمده است:«بر اساس تصمیم اتخاذ شده در هسته تیم دونیت، فعالیت دونیت، بزودی و با برنامه زیر پایان خواهد یافت.»
در اولین اطلاعیه‌ای که از سوی تیم این پلتفرم تامین مالی جمعی صادر شده است از تاریخ اول خرداد ماه امسال امکان حمایت به پروفایل‌های شخصی و سازمانی غیرفعال خواهد شد همچنین امکان ایجاد پروژه جدید نیز وجود نخواهد داشت.
همچنین از تاریخ اول شهریور ماه نیز امکان هرگونه پرداخت وجه از سیستم دونیت حذف خواهد شد و پروژه فعالی وجود نخواهد داشت و پروژه جدیدی فعال نخواهد شد.

دونیت به عنوان پلتفرم تامین مالی جمعی (Crowdfunding) کمتر از ۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است و در این دوره زمانی توانسته است بیش از ۲۵ میلیارد ریال تامین مالی از بیش از ۱۷۰ هزار پرداخت حمایتی به بیش از ۴۰۰ پروژه ثبت شده در دونیت انجام دهد.

طبق برنامه زمان‌بندی شده در صورت تامین فضای میزبانی، وب‌سایت دونیت جهت مشاهده سوابق تا ۲۹ اسفند در دسترس خواهد بود در غیر اینصورت وب سایت دونیت از پایان سال امسال از دسترس خارج خواهد شد و مبالغی که تا این تاریخ در دونیت درخواست تسویه نشده باشد به تصمیم و انتخاب تیم مدیریت دونیت به امور خیریه اختصاص خواهد یافت.

http://pvst.ir/5wg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو