skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس اپ از دسترس خارج شدند

۲۵ فروردین ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

سه شبکه اجتماعی بزرگ فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس اپ از ظهر امروز دچار اختلال و  از دسترس خارج شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری هند اختلال در این سه شبکه اجتماعی جهانی بوده و تا این لحظه دلیل اصلی قطع دسترسی کاربران به این سرویس‌ها اعلام نشده‌ است.
به گزارش پیوست،کاربران توییتر در تمامی این مدت از در دسترس نبودن پلتفرم این شبکه‌های اجتماعی گلایه کرده‌اند؛ چرا که درست در زمانی که امکان استفاده از اینستاگرام و فیس‌بوک فراهم نیست، ارسال و دریافت پیام از طریق واتس اپ نیز متوقف شده است.

برای اولین بار کاربران فیس‌بوک این مشکل را روی شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشتند. یکی از این کاربران در این مورد نوشته است: «فیس‌بوک، اینستاگرام، واتس اپ از دسترس خارج شدند و من احساس می‌کنم بی‌دستم.» یکی دیگر از کاربران اعلام کرده بود:«فیس‌بوک از دسترس خارج شد، این اتفاق بدون شک فاجعه است.» یکی دیگر از کاربران توییتر این موضوع را تبدیل به طنز کرد و نوشت به نظر می‌رسد که زمان استراحت فرا رسیده است.

طبق این گزارش بار آخری که فیس‌بوک در این مدت زمان از دسترس خارج شده بود به زمان قطع برق گسترده در آمریکای شمالی باز می‌گشت. در آن زمان شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند قطع برق به صورت مستقیم روی کاربرانشان و آگهی‌های آنان تاثیر گذار بوده و نتیجه این قطعی برق باعث اعمال برخی از تغییرات در سرورهای آنها شده است.

اما در ایران قطع جهانی این شبکه‌های اجتماعی موجب شد که این تصور برای کاربران ایرانی این شبکه‌‌های اجتماعی ایجاد شود که واتس‌اپ و ایستاگرام در کشور فیلتر شده است.

 

http://pvst.ir/5vv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو