skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دومین نمایشگاه آنلاین کار برگزار می شود

تحریریه پیوست

۲۰ فروردین ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

 دومین نمایشگاه آنلاین کار همزمان با جشنواره فرصت‌های شغلی روشنای دانشگاه علامه طباطبایی اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی تلنت کوچ‌، در این نمایشگاه آنلاین دانشجویان و افراد بدون سابقه کار این فرصت را خواهند داشت تا شغل مناسب با توانایی‌شان را پیدا کنند. از طرف دیگر، شرکت‌ها نیز با صرف هزینه و زمان کمتر نسبت به نمایشگاه‌های حضوری، این امکان را دارند که نیروی کار مورد نظرشان را پیدا کنند. از جمله امکانات متفاوت نمایشگاه آنلاین کار، مصاحبه ویدئویی با کارجویان است که سال گذشته در اولین دور این نمایشگاه نیز برگزار شد..

میترا رضوانی، کارشناس جذب و استخدام شرکت اسنپ، مهم‌ترین تفاوت نمایشگاه آنلاین کار را استفاده از تکنولوژی می‌داند و می‌گوید: «تکنولوژی باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و شناخت بهتری نسبت به کارجو ایجاد می‌کند تا بدانیم باید او را برای مصاحبه حضوری دعوت کنیم یا خیر. خیلی مهم است که کسب‌وکارها بتوانند با دانشگاه‌ها ارتباط داشته باشند و از بین دانشجوبان، گزینه‌های مناسب را پیدا کنند. »

همچنین نازنین دادگر، مدیر منابع انسانی شرکت دنون نیز در مورد برگزاری این نمایشگاه اعلام می‌کند : «مهم‌ترین ویژگی نمایشگاه آنلاین کار، دسترسی سریع به نیروهای جوان و تحصیل کرده بود. کسانی که با آن‌ها از طریق تلنت‌کوچ مصاحبه کردیم، از مناسب‌ترین افراد بودند.»

دومین نمایشگاه آنلاین کار، همزمان با جشنواره فرصت های شغلی روشنا و با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی در اردیبهشت 98 برگزار خواهد شد. برای حضور و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه، به این لینک مراجعه کنید.

http://pvst.ir/5vn

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو