skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

تاریخ برگزاری نمایشگاه ArianaICT تغییر می‌کند

تحریریه پیوست

۱۵ اسفند ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

تاریخ برگزاری نخستین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان ArianaICT به درخواست وزارت مخابرات و تکنولوژی معلومات افغانستان تغییر می‌کند.

پرویز شهپر و آزاد معروفی از اعضای کمیته اجرایی این نمایشگاه با شهزاد گل‌آریوبی وزیر مخابرات و تکنولوژی معلومات افغانستان دیدار کردند و در این دیدار گل‌آریوبی پیشنهاد کرد تاریخ نمایشگاه به عقب بیفتد. امکان آماده‌سازی هرچه بهتر نمایشگاه و حضور پرقدرت شرکت‌های افغانستانی در نخستین نمایشگاه ArianaICT و همچنین نزدیکی زمان برگزاری این رویداد با انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، از دلایل درخواست وزیر مخابرات افغانستان  برای تغییر تاریخ این رویداد عنوان شده است. نمایشگاه ArianaICT قرار بود با مجوز وزارت تجارت و صنایع افغانستان، ۲۷ تا ۳۰ فروردین در شهر کابل برگزار شود.

این پیشنهاد قرار است هفته آینده در شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه و با حضور نصرالله جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات، رسول سراییان دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، علی وحدت رئیس هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی و روح الله استیری مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین‌الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اسماعیل ثنایی رییس هیات مدیره کنسرسیوم ایریانا بوم بررسی شود.

تاکنون ۳۰  شرکت برای حضور در نمایشگاه ArianaICT ثبت‌نام کرده‌اند. همچنین شرکت امن افزار گستر شریف و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به عنوان اسپانسر در این نمایشگاه حاضر می‌شوند. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و صندوق نوآوری و شکوفایی نیز به عنوان حامی معنوی این رویدادند.

 

http://pvst.ir/5tv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو