skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

برندگان چهارمین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران معرفی شدند

تحریریه پیوست

۱۳ اسفند ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸


چهارمین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران امروز (۱۳ اسفند) با اعلام برندگان این دوره به پایان رسید.
به گزارش پیوست، المپیاد تکنسین‌های ایران با حمایت شرکت سامسونگ به صورت سالانه برگزار می‌شود. در این دوره هزار و ۹۶۰ نفر ثبت نام و در آزمون کتبی شرکت کردند و در نهایت ۴۰ نفر برگزیده شدند ودر آزمون علمی شرکت کردند.
در این مراسم رضا باجولوند، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی وسنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در مورد روند مسابقه و میزان استقبال از آن گفت: «کیفیت این دوره از رقابت‌ها افزایش یافته و استقبال خوبی از آن شده همچنین شاهد تعامل و تعادل خوبی بین صنعت و آموزش فنی و حرفه‌ای بودیم.»
او ادامه داد: « افراد با وجود کارشناسان و داوران و مربیان حرفه‌ای از لحاظ علمی و مهارتی می‌توانستند خود را محک بزنند و با برگزاری چنین رقابت‌هایی نیروی ماهر به بازار کار معرفی کردیم. ما قصد داریم مانند کشورهای دیگر این نوع مسابقات را به صاحبان مشاغل واگذار کنیم تا از دل صنعت و کسب و کارها تیم حرفه‌ای بیرون بیاید و حتی راهی مسابقات جهانی کنیم.»
به گفته باجولوند سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای درحال مذاکره با سامسونگ است تا اینگونه مسابقات را توسعه داده و تا سطح بین المللی نیز برگزار کند.
در ادامه وحید نجفی، مدیرعامل شرکت سام سرویس نیز برای دوره‌های آتی این المپیاد پیشنهادهایی ارائه داد و گفت: «مهم‌ترین مهارت تکنسین‌ها کسب مهارت فنی است اما مهارت ارتباطی و رفتاری جایگاه ویژه‌ای دارد. در دوره‌های بعدی این مورد را نیز باید به عنوان توانمندی در تکنسین‌ها بسنجیم.»
او افزود: «ما همچنین می‌توانیم از جامعه بزرگی که تشکیل دادیم. بانک اطلاعاتی ایجاد کنیم. پروفایل برای افراد بسازیم و آنها را رتبه‌بندی کنیم و از پتانسیل و ظرفیت‌های ایجاد شده در حوزه‌های مختلف استفاده کاربردی کنیم.»
در این مراسم همچنین فرهاد هجرت، مدیر ارشد بازاریابی شرکت سامسونگ گلف الکترونیکی در مورد فعالیت‌های سامسونگ در زمینه مسئولیت اجتماعی توضیحاتی ارائه کرد. به گفته هجرت استقبال از المپیاد تکنسین‌‌های ایران در این دوره نسبت به سال گذشته ۲۷ درصد افزایش یافت.
در پایان نیز برندگان در ۴ گرایش صوتی و تصویری، موبایل و تبلت، لوازم خانگی، و تهویه مطبوع معرفی شدند. جایزه این دوره از المپیاد تکنسین‌های ایران، نفر اول ۳۰۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰۰ میلیون ریال است.

http://pvst.ir/5tp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو