skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

هر نسخه الکترونیکی پزشکی ۱۰۰ تومان کارمزد دارد

تحریریه پیوست

۵ اسفند ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

پزشکان برای صدور هر نسخه الکترونیکی ۱۰۰ تومان کارمزد پرداخت خواهند کرد.
به گزارش پیوست، نمایندگان مجلس در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه، 5 اسفند) و در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور با دریافت ۱۰۰ تومان به ازای هر فقره نسخه پزشکی الکترونیکی از اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه‌دهنده خدمات طرف قرارداد، موافقت کردند.

براساس بند «ج» تبصره 17 این لایحه به ازای هر فقره نسخه الکترونیکی مبلغ هزار ریال از اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه‌دهنده‌ خدمت طرف قرار‌داد (پزشکان) دریافت می‌شود.
طبق این مصوبه، هزینه خدمات موضوع این حکم (ارائه نسخه الکترونیکی) با تصویب مجمع عمومی سازمان بیمه سلامت ایران بر مبنای تراکنش انجام‌شده تعیین و از مراجعه‌کننده (بیماران) دریافت می‌شود.
اجرای طرح پایلوت صدرو نسخه الکترونیکی از سال ۱۳۹۴ در دستور کار سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است؛ اما اجرای این طرح هنوز سراسری نشده است.

همچنین نمایندگان با بند «ه» تبصره 18 ماده واحده لایحه بودجه موافقت کردند. براساس این تبصره حداقل و حداکثر جریمه نقدی موضوع مواد (۱۰) و (۱۱) قانون استفاده از بی‌سیم‌های اختصاصی و غیرحرفه‌ای (آماتوری) مصوب ۲۵ بهمن سال ۱۳۴۵ با پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تصویب کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعیین می‌شود.

طبق ماده ۱۰ قانون استفاده از بی‌سیم‌های اختصاصی و غیر حرفه‌ای، متخلفان از این قانون، به حبس تأدیبی از یک تا شش ماه یا به پرداخت غرامت از پنج هزار تا بیست هزار ریال محکوم می‌شوند.

http://pvst.ir/5t0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو