skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

استفاده از فضای مجازی برای برقراری ارتباط بهتر با پلیس

تحریریه پیوست

۱۷ بهمن ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران برای حل معضل ترافیک تهران و ارتباط بهتر با مردم سراغ فضای مجازی آمده است. 

به گزارش پیوست، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از فعالان رسانه‌ای فضای مجازی خواست تا راهکارهای پیشنهادی خود برای حل مشکل ترافیک و بهبود ارتباط پلیس و مردم ارائه دهند. در همین زمینه نیز اولین نشست از مجموعه نشست‌های رسانه‌ها و پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با موضوع همفکری در این زمینه برگزار شد.

در این نشست محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در جمع فعالان رسانه‌ای فضای مجازی از آنها خواست راهکارهای پیشنهادی خود برای حل مشکل ترافیک و بهبود ارتباط پلیس و مردم ارائه دهند. 

ایجاد یک حساب کاربری توییتری که تجربیات روزانه پلیس را انتقال دهد یکی از پیشنهادهای مطرح شده در این جلسه بود. همچنین، تعامل با مخاطبان پلیس در فضای مجازی، از جمله دیگر پیشنهاداتی بود که در این نشست اعلام شد. 

در این جلسه شرکت‌کنندگان از رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران خواستند توجه ویژه به پادکست را به عنوان راهی برای کاهش فشار ذهنی مردم در شرایط ترافیکی تهران مورد توجه قرار دهد. این جلسه با همکاری شنوتو در مرکز راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برگزار شده بود و آنطور که مهماندار در این نشست اعلام کرد  قرار است جلساتی از این دست با فعالان رسانه‌ای فضای مجازی حول موضوعات گوناگون برگزار شود. مهماندار به برقراری ارتباط مستمر با این بخش از فعالان فضای مجازی به عنوان یکی از شبکه‌های اراتباطی موثر با مخاطبان خود تاکید کرد.

http://pvst.ir/5s5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو