skip to Main Content

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

اخبار

تحریریه پیوست

رشد ۵۲ درصدی کسب‌وکارهای فعال روی دیوار

تحریریه پیوست

۱۳ بهمن ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

آمارهای جدید وب‌سایت دیوار نشان می‌دهد تعداد کسب‌وکارهای فعال در این پلتفرم خرید‌وفروش کالاهای دست‌ دوم در سال جاری نسبت به سال گذشته ۵۲ درصد رشد داشته است. تعداد کسب‌وکارهای فعال روی این سرویس در ۹ ماهه نخست امسال به ۳۸۲ هزار و ۱۹۱کسب‌وکار رسیده است.

به گزارش روابط عمومی سایت دیوار، سال گذشته تعداد کسب‌وکارهای فعال در این پلتفرم۲۵۰ هزار و ۲۲۴ کسب و‌کار بوده که شامل همه فروشندگان کالاهای نو، دست دوم، بخش خدمات و کاریابی روی این سرویس می‌شود.

تهران با بیش از ۱۳۴ هزار و ۶۶۱ کسب وکار بیشترین تعداد کسب‌وکار فعال روی این پلتفرم را دارد. بعد از پایتخت، مشهد، کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، تبریز و قم به ترتیب شهرهایی هستند که بیشترین تعداد کسب‌وکار فعال روی پلتفرم دیوار را به خود اختصاص داده‌اند.

براساس این گزارش، بسیاری از کسب‌وکارهای فعال روی دیوار به ویژه در بخش خدمات، که از کانال‌های تبلیغاتی دیگر هم استفاده می‌کنند عمده مشتری خود را از طریق پلفرم دیوار جذب می‌کنند. آنطور که بررسی‌های دیوار نشان‌ می‌دهد رشد ۵۲ درصدی تمایل آنها به استفاده از این پلتفرم به دلیل بازخورد مناسبی یوده که  آنها دریافت کرده‌اند.

بخش دیگر از گزارش  آمارهای پلتفرم دیوار مربوط به آگهی‌های دسته‌بندی «استخدام و کاریابی» روی آن است. بر اساس این گزارش تعداد بازدید از این آگهی‌ها در ۹ ماهه نخست امسال بیش از یک‌ میلیارد و ۷۰۰ میلیون بار بوده است. این در حالی است که آمار بازدید این آگهی‌ها در مجموع سال گذشته ۷۹۰ میلیون بار گزارش شده بود. 

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/5rp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو