skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

پخش مویرگی سوخت، اولین محصول انستیتو پین‌تک

تحریریه پیوست

۱۰ بهمن ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

اولین محصول از استارت‌آپ انستیتو پین‌تک ایران کیش، رونمایی شد.

پخش مویرگی سوخت، عنوان محصول استارت‌آپی ویژه پین‌تک و کار مشترک شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش و دومینو است که در هشتمین همایش بانکداری کشور از آن رونمایی شد. عرضه سوخت در محل درخواست مشتری مسئولیت این استارت‌آپ است.

پیشتر چنین محصولی به شکل مینی‌تراک ارائه می‌شد که برای شهری با ابعاد تهران، سوخت‌رسانی را سخت کرده بود؛ اما در این محصول، سوخت در محل درخواست ارائه می‌شود.

در مراسم رونمایی این محصول، صادق فرامرزی مدیر عامل ایران کیش اعلام کرد که به زودی اپلیکیشن پات نیز پخش مویرگی سوخت را به خود اضافه خواهد کرد. او تاکید کرد این محصول به ویژه در شهر تهران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مدیر شرکت دومینو نیز با ابراز خوشحالی از اینکه با کمک انستیتو paintech ایران کیش، ارائه چنین محصولی امکان‌پذیر شده است، گفت: «بحث سوخت‌رسانی در سطح مویرگی در داخل شهر از طریق این ابزار و تجهیزات کاملا مکانیزه و در بستری امن امکان‌پذیر شده است.»

احمد هادی‌پور، مدیر انستیتو paintech نیز با بیان اینکه اولین گام در اهداف این انستیتو محکم برداشته شده است گفت: «این اولین استارت‌آپ در این انستیتو بوده که با حمایت ایران کیش، رشد روزافزونی خواهد داشت و استارت‌آپ‌های جدیدی هم به لیست این انستیتو افزوده می‌شود.»

http://pvst.ir/5rg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو