skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جلسات هفتگی برای عضویت تامین‌کنندگان در ستاد

۹ بهمن ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

برگزاری جلسات هفتگی با اتحادیه‌ها و اصناف به منظور رقابتی کردن سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در دستور کار مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفت.

به گزارش پیوست تا کنون ۷۲ هزار تامین کننده کالا و ۵ هزار و ۳۰۷ دستگاه اجرایی و نهاد عمومی دولتی و غیردولتی در ستاد ثبت نام کرده‌اند.

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) با هدف ایجاد شفافیت در خریدهای خرد و جزئی دولت و همچنین برگزاری مناقصه و مزایده‌های دولتی ایجاد شد.

مدیرسامانه تدارکات الکترونیکی دولت در گفت‌وگو با پیوست با اشاره به اینکه تعداد تامین کنندگان کالا از فروردین ماه امسال از ۱۱ هزار تامین کننده تقریبا به ۷۲ هزار تامین کننده رسیده است گفت: «در این دوره زمانی تقریبا به اندازه ۴ سال گذشته تامین کننده جذب ستاد شده است.» 
سیدامیر اصغری اعلام کرد: «می‌خواهیم به صورت هفتگی با اتحادیه‌ها و صنوف مختلف جلساتی برگزار کنیم تا فضای رقابتی‌تری برای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت فراهم شود با افزایش تعداد تامین کنندگان در سامانه علاوه بر اینکه تامین کالا ساده‌تر خواهد شد بلکه با ایجاد فضای رقابتی میان تامین کنندگان کالا با قیمت مناسب‌تری به دست دستگاه‌های دولتی و اجرایی خواهد رسید.»

او با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته نیز جلساتی با اتحادیه و اصناف برای تامین کردن کالای ستاد برگزار شده است گفت: «اما برگزاری جلسات هفتگی می‌تواند این روند را بهبود ببخشد.»

او در مورد نتایج جلساتی که تا کنون برگزار شده است گفت: «طی دو جلسه‌ای که طی روزهای گذشته برگزار شد اتحادیه تولید کنندگان نرم‌افزار و اتحادیه لوازم یدکی خودور اعلام آمادگی کردند تا اقدامات لازم برای اتصال اعضای خود به سامانه ستاد را فراهم کنند. همچنین در این جلسه مقرر شده تا  کارشناسان ستاد با هماهنگی اتحادیه‌ها، جلساتی را با اعضای آنها برگزار و نسبت به ثبت نام آنها اقدام کنند.»

http://pvst.ir/5r7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو