skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مرکز نوآوری هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ملت آغاز به کار کرد

تحریریه پیوست

۲۲ دی ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

مرکز نوآوری پل‌وینو به منظور کمک به شکل‌گیری و توسعه فعالیت‌های نوآورانه در مرکز فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا (هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ملت) آغاز به کار کرد.

به گزارش پیوست، در مراسم رونمایی از مرکز نوآوری پل‌وینو، محمد هادی شالباف، معاون توسعه کسب‌وکار هلدینگ بهسازان فردا با اشاره به فرآیند تجهیز این مرکز در دو ماه گذشته، درباره روند جذب کارآموزان در پل‌وینو اعلام کرد: « شناسایی گروه‌هایی که بتوانند در این مرکز مستقر شوند کار سختی بود. از دو ماه پیش و بعد از صدور فراخوان ما و ثبت نام ۲۰۰ نفر، در نهایت از بین آنها ۳۳ کارآموز انتخاب شدند.» به گفته او‌ در انتهای دوره ۳ ماهه کارآموزی، از ظرفیتهای آنها در پروژه‌های مجموعه بهسازان فردا استفاده خواهد شد.

در ادامه این مراسم، علی ‏حکیم جوادی، مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا نیز با اعلام اینکه صنعت بانکی جزو ۶صنعت باثبات دنیاست تاکید کرد: « ۹۰ درصد خانوارها در کشورهای پیشرفته با بانک سروکار دارند و تا زمانی که بانک وجود دارد این حوزه ثبات دارد. اما با آمدن فین‌تک‌ها بانک‌های سنتی احساس خطر کردند.»

حکیم جوادی با تاکید بر ضرورت حرکت به سمت فناوریهای نوین در صنعت بانکی ادامه داد: «‏ما برای همه ۹ شرکت هلدینگ بهسازان، این ضرب‌الاجل را گذاشتیم که دانش‌بنیان شوند. همچنین به منظور ایجاد مراکز نوآوری برای آنها برنامه‌ریزی کردیم. از جمله  کارخانه نوآوری box را با سرمایه‌گذاری به‌پرداخت و با همکاری دانشگاه امیرکبیر ایجاد کردیم.»

در این مراسم همچنین ‏مرتضی نجف، معاون فناوری اطلاعات بانک ملت با یادآوری اینکه کسب‌وکارهای امروز با آی‌تی عجین شده‌اند اعلام کرد: « در صورت استفاده از روشهای عقلانی، این کسب‌وکارها می‌توانند نیازهای مردم را برطرف کنند.»

نجف  با اشاره به اینکه نیاز به نوآوری و خلاقیت‌ به معنی الزام آوردن همه لبه‌های تکنولوژی به صنعت بانکداری ما نیست تاکید کرد: « ما از نظر فناوری بانکی شاید از دنیا عقب‌تر باشیم اما فناوریهای جدید این صنعت را باید متناسب با نیازها و زیرساخت‌های خودمان در کشور پیاده‌سازی کنیم.»

مرکز نوآوری پل‌وینو با کمک‌های تخصصی، حمایت‌های مالی و پشتیبانی به صاحبان ایده نوآورانه به دنبال تحولات کسب‌وکار و فناوری مالی و بسترسازی برای تجاری سازی نوآوری‌ها در شرکت‌های زیرمجموعه بهسازان فردا است.

خدمات خرد، خدمات مالی شرکتی، خدمات اختصاصی سازی شده، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و فناوری دفاتر کل پراکنده در میان حوزه‌های پذیرش مرکز نوآوری پل‌وینو قرار دارند.

 

http://pvst.ir/5pu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو