skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

افزایش ۱۸ درصدی قیمت اینترنت شرکت مبین‌نت

تحریریه پیوست

۵ دی ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

شرکت ارتباطات مبیننت با اعلام خبر افزایش ۱۸درصدی قیمت اینترنت خود گفته‌ که این افزایش قیمت اینترنت به دنبال افزایش قیمت در تمام‌ حوزه‌ها بوده‌است. این شرکت‌ با ارسال ایمیلی به رسانه‌ها  اعلام کرده که دلیل افزایش قیمت اینترنت این شرکت به دنبال افزایش قیمت در بسیاری از حوزهها  از جمله تأمین ارز موردنیاز، قیمت زیرساختها و تجهیزات موردنیاز بوده است. مبین‌نت یادآور شده این شرکت مجموعه طرحهای اینترنت خود را در سالهای اخیر کاهش داده بود اما به دنبال افزایش قیمت در بسیاری از حوزهها  ناگزیر به حذف سیاستهای تشویقی خود و بازگرداندن قیمتطرحها، به تعرفههای سال ۱۳۹۵ شده است.

مبین‌نت توضیح داده که متوسط ۱۸ درصد افزایش قیمت روی طرحهای مختلف تمدید اینترنت، نتیجهی افزایش قیمت در بسیاری از تجهیزات فنی و هزینههای سرسامآور نگهداری شبکههای بیسیم بوده است.

مبیننت با یادآوری این نکته که این شرکت در تلاش برای رعایت حقوق مشترکان خود است؛ اعلام کرده علیرغم بروز افزایش قیمت چندین درصدی در تمامی بخشهای جامعه و اینترنت کشور، قیمت اینترنت خود را صرفاً به قیمتهای دو سال گذشته برگردانده است. در پایان هم این شرکت این وعده را داده که به محض ایجاد امکانات لازم، بازهم سیاستهای تشویقی و تخفیفهای ویژه را به نفع کاربران اینترنت پرسرعت خود اعمال خواهد کرد. 

http://pvst.ir/5ol

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو