skip to Main Content

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

سقف کمک وزارت ارتباطات به سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر مشخص شد

۴ دی ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

وزارت ارتباطات می‌تواند سال آینده حداکثر هزار و چهارصد میلیارد ریال به سرمایه‌‌گذاری‌های خطر پذیر کمک کند.
به گزارش پیوست در لایحه بودجه سال آینده به شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات اجازه داده شده با اجازه وزارت ارتباطات تا مبلغ ۱۴۰۰ میلیارد ریال از منابع داخلی خود برای کمک به سرمایه‌گذاری‌های خطر پذیر و ایجاد اپراتورهای ارائه کننده خدمات‌الکترونیکی درکلیه بخش‌ها اختصاص دهد.
از این میزان بودجه باید برای حمایت از طرح‌های توسعه‌ای اشتغال آفرین یا صادرات کالا و خدمات در این بخش توسط بخش‌های خصوصی و تعاونی به صورت وجوه اداره شده و بر اساس آئین‌نامه‌ای که به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه شده و به تصویب هیات وزیران می‌رسد اختصاص یابد و ما به‌التفاوت نرخ سود از محل آن پرداخت کنند.

همچنین در بند ج تبصره ۱۸ لایحه بودجه به وزارت ارتباطات اجازه داده شده تا از طریق سازمان توسعه‌ای و شرکت‌های تابعه خود در اجرای طرح‌های دولت‌الکترونیکی و هوشمندسازی مدارس به صورت مشارکت خصوصی- عمومی داخلی و خارجی اقدام کند.
منابع مورد نیاز را نیز جهت سرمایه‌گذاری بخش دولتی از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و منابع داخلی شرکت‌های تابعه با تایید سازمان برنامه و بودجه کشور تامین می‌شود.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/5oe

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو