skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پروژه‌های دولت الکترونیکی با رای مردم در جمع پروژه‌های برتر WSIS قرار خواهد گرفت

۳ دی ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

۴ پروژه دولت الکترونیکی ایران در صورت رای مردم به آن می‌تواند جزو ۵ پروژه برتر بین‌المللی به انتخاب WSIS قرار گیرد.

به گزارش پیوست ۴ پروژه دادور، دیار، سما و پنجره واحد صدور مجوزها از سوی دولت ایران برای داوری به ITU ارسال شده و مورد پذیرش اولیه آنان قرار گرفته است و در صورت رای دهی مردم به آنها می‌توانند جزو ۵ پروژه مطرح بین‌المللی قرار گیرند. نتایج این رای‌گیری اواخر بهمن ماه سال جاری اعلام خواهد شد. به منتخبین پروژهای بین‌المللی از سوی WSIS جوایزی اهدا خواهد شد و آنان می‌توانند در مجامع بین‌المللی به معرفی پروژه‌های خود بپردازند. 

پروژه دادور برای رسیدگی به شکایت‌ها در خصوص صدور مجوز، سامانه پنجره واحد صدور مجوزها برای هماهنگی برای صدور مجوزها، سامانه دیار نقشه وضعیت پوشش ارتباطات کشور و سامانه سما پشتیبان تصمیم‌گیری در خصوص مجوزدهی کشور هستند. هر چند این ۴ سامانه به عنوان سامانه‌‌های مجزا شناخته شده‌اند اما به صورت هماهنگ با یکدیگر کار می‌کنند و کاربر با ثبت‌نام در یکی از سامانه‌ها و ایجاد کارتابل می‌تواند به سایر سامانه‌ها نیز دسترسی داشته باشد و سایر درخواست‌های خود را پیگیری کند.
به غیر از ۴ پروژه دولتی، ۳ پروژه بخش خصوصی نیز برای انتخاب شدن به WSIS (اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی)  معرفی شده‌ است و در لیست انتخاب شدن قرار گرفته است.

امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و علی فیروزی،دبیر اجرایی مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور هر کدام به صورت مجزا خبر قرار گرفتن این ۴ پروژه را در لیست پروژه‌های کاندیدا شده WSIS برای رسیدن به مرحله نهایی و اخذ جوایز را در توییترخود  اعلام کرده بودند.

http://pvst.ir/5oc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو