skip to Main Content

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دانشگاه شریف ارزیاب چالش نوآوری تهران هوشمند شد

۱۴ آذر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : 2 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

دانشگاه شریف تیم‌های شرکت‌کننده در رویداد چالش نوآوری تهران هوشمند را ارزیابی می‌کند. شهردار منطقه ۹ تهران با اعلام این خبر در گفت‌وگو با پیوست گفت: «رویداد چالش نوآوری تهران هوشمند کاری مشارکتی میان دانشگاه شریف، سازمان فاوای شهرداری و شهرداری منطقه ۹ است و علاوه بر ارزیابی، هدایت تیم‌ها نیز  توسط دانشگاه شریف صورت می‌گیرد.» علی مفاخریان، در ادامه تاکید می‌کند که این اولین بار است که چنین رویدادی در هفته تهران هوشمند برگزار می‌شود.

مفاخریان بر این باور است که نقش رویدادهای اینچنینی با مشارکت جوانان و کمک آنها، در حوزه آی‌تی خدمت رسانی را تسهیل می‌کند. او بر این باور است که بخشی از این فعالیت‌ها به واسطه سرعت عملی که دارند باعث توسعه حاکمیت هوشمند در شهر تهران می‌شود و توجه به این فضا از همین جنبه برای مدیریت شهری اثر گذار خواهد بود.

او ادامه داد: «از دوره پیشین مدیریت شهری تلاش‌ها برای توسعه حاکمیت هوشمند در تهران شروع شده است و ما می‌خواهیم این ظرفیت را در این شهر فراهم کنیم. بر همین اساس هم این ساختمان (ساختمان پردازش) و مجموعه آن پس از برگزاری رویداد چالش نوآوری تهران هوشمند در ایام دیگر سال نیز پذیرای علاقمندانی خواهد بود که در حوزه هوشمندی فعالیت می‌کنند و می‌توانند در حوزه مدیریت شهری به شهرداری کمک کنند.»

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/5mb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو