skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

استفاده از تلفن‌همراه انتخاب اول کاربران برای انجام خرید اینترنتی است

تحریریه پیوست

۱۱ آذر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

بامیلو در خبری که برای رسانهها ارسال کرده اولین آمار از حراج اینترنتی خود را اعلام کرده است. براساس این گزارش در اولین روز برگزاری این حراج اینترنتی با عنوان «حراجمعه» بیش از ۷ میلیون بازدید از بامیلو صورت گرفته است. در این حراج و براساس اعلام روابطعمومی بامیلو امکان خرید بیش از ۲۰۰ هزار کالای دارای تخفیف ویژه، رکورد جدیدی را در میزان فروش در بازار آنلاین ایران به ثبت رساند.

همچنین در ساعات مختلف روز اول این حراج، از محصولات موجود در بازار اینترنتی بامیلو بیش از ۷۰ میلیون مرتبه بازدید شد که از این تعداد، ۷۵درصد از طریق تلفنهمراه و ۲۵ درصد از طریق دسکتاپ بوده است. بررسی آمارهای منتشر شده از خرید مردم آمریکا و دیگر کشورها از حراج این روز در سال 2018 نشان میدهد درصد کمتری از مشتریان سایت های اینترنتی در این کشورها از طریق گوشی موبایل خرید کردهاند. این مقایسه نشان میدهد که استفاده از تلفنهای هوشمند در ایران با نرخ قابل توجهی در مقایسه با سایر کشورها در حال رشد است.

براساس این گزارش تعداد مراجعهکنندگان در روزهای حراج اینترنتی بامیلو مردان دوبرابر زنان بودهاند. همچنین این سایت فروش آنلاین کالا امسال در این حراح سفارشها را برای کاربران خود در ۶۲۵ شهر از ایران ارسال کرد. از سوی دیگر چابهار دورترین مقصد سفارشهای این حراج بوده استاین گزارش تاکید کرده که بامیلو  در حراج اینترنتی امسال خود رشد ۵۰۰۰ درصدی فروش در یک روز را تجربه کرده است.

http://pvst.ir/5lw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو