skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

درخواست دو نماینده مجلس برای برگزاری رسمی جلسات کمیته فیلترینک

تحریریه پیوست

۱۱ آذر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

دو نماینده مجلس و عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه‌ از معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی درخواست کردند تا با دادستانی در مورد تشکیل نشدن جلسات کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه‌ و گفته های اخیر معاون وزیر ارتباطات مکاتبه و موضوع را پیگیری کند.

امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  چندی پیش در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد که جلسات کمیته فیلترینگ به صورت رسمی برگزار نمی‌شود و بخشی از این جلسات به صورت آنلاین برگزار و  رای‌گیری انجام می‌شود. از سوی دیگر نیز به گفته ناظمی دو نماینده عضو مجلس که در این کارگروه حضور دارند هم حتی نام کاربری و رمز عبور خود را از دادستانی برای شرکت در جلسات آنلاین کمیته نگرفته‌اند.

رمضانعلی سبحانی‌فر، نماینده مجلس در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به پیوست در مورد این اظهارت معاون وزیر گفت: «هیچ فردی ما را به جلسات این کمیته دعوت نکرده است. از سوی جلسات باید به صورت حضوری برگزار شود و در هیچ کجای قانون بیان نشده است که جلسات به صورت انلاین باشد.»

محمد کاظمی، نماینده مجلس و دیگر عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه نیز در این مورد به پیوست اعلام کرد: «هرزمان که جلسات کارگروه تشکیل شود هم شفاهی و هم کتبی ما را به جلسات دعوت می‌کنند. اما از ابتدا سال تا کنون دعوتی ازما نشده است و برگزاری جلسات کذب محض است و حتی دادستانی هم از ما درخواست نکرده است که نام کاربری و رمز عبور داشته باشیم.»

http://pvst.ir/5lq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو