skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

بانک پاسارگاد شکایت خود از سهام‌یاب را پس می‌گیرد

تحریریه پیوست

۲۲ آبان ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

مدیرعامل بانک پاسارگاد با بیان این مطلب در گفت‌و گو با پیوست اعلام کرد: «دلیل فیلتر شدن سایت سهام‌یاب، نه شکایت این بانک بلکه نداشتن مجوز وزارت ارشاد بوده است با این حال بانک پاسارگاد همین امروز شکایت خود از سهام‌یاب را پس می‌گیرد.»

مجید قاسمی گفت: «ما باعث فیلتر شدن سایت سهام یاب نشدیم و قاضی به خاطر ما این حکم را صادر نکرد. بلکه چون این پلتفرم مجوز وزارت ارشاد را نداشته فیلتر شده است. به محض اینکه مجوزش را بگیرد فیلترینگ برداشته می‌شود.»

قاسمی همچنین درباره دلیل شکایت بانک پاسارگاد از سایت سهام‌یاب اعلام کرد: «ما از فعالیت جوانان خوشحال می شویم اما در این سایت عده زیادی تشویق به تظاهرات جلوی بانک شده بودند آن هم در شرایطی که آمریکا می‌خواست روز ۱۳ آبان تحریم‌ها را دوباره اعمال کند. ما جزو بانک‌هایی هستیم که مشمول تحریم‌های دور دوم نمی‌شویم و سابقه خوبی در دوران تحریم‌ها داشتیم مثلا سال ۹۱ توانستیم ۲۵ درصد تجارت خارجی کشور را در اوج تحریم‌ها مدیریت کنیم.»

مدیر عامل بانک پاسارگاد در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهید شکایت خود از سهام یاب را پس بگیرید یا نه، گفت: «همین حالا شکایت خود را پس می‌گیریم. حتی اگر مردم را تشویق به تظاهرات جلوی بانک نمی‌کردند از آنها شکایت نمی‌کردیم. چون ما جوابگوی انتقادات هستیم. »

هفته اول آبان‌ماه بود که سایت سهام یاب، پلتفرم شبکه اجتماعی در زمینه بازار سهام، به دنبال شکایت بانک پاسارگاد و بادستور قضایی فیلتر شده بود.

http://pvst.ir/5kh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو