skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار وزارت ارتباطات نیست

تحریریه پیوست

۱۸ آبان ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات طرحی برای فیلترینگ هوشمند اینستاگرام ارائه نکرده‌است.
به گزارش پیوست این خبری است که روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از انتشار خبر ارائه طرح فیلترینگ هوشمند اینستاگرام از سوی وزارت ارتباطات، رئیس پلیس فتای ناجا، منتشر کرد.

کمال هادیانفر رئیس پلیس فتای ناجا اعلام کرد: «وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای فیلترینگ هوشمند محتوای مجرمانه در اینستاگرام طرحی را ارائه کرده است و تصمیم‌گیری در این خصوص برعهده کارگروه تعیین محتوای مجرمانه یا شورای‌عالی فضای مجازی است.»

طبق گفته وی، وزارت ارتباطات سرویس جدیدی را طرح کرده که اگر این سرویس جدید بیاید می‌تواند با عبور از SSL جدید اینستاگرام فیلترینگ هوشمند رادر اینستاگرام ارائه دهد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات سیدجمال هادیان طبایی ضمن رد این خبر گفت: «وزارت ارتباطات طرحی برای پالایش هوشمند اینستاگرام به مراجع ذیربط ارائه نکرده است. البته برخی نهادها پیشنهادهایی برای فیلترینگ هوشمند به وزارت ارتباطات ارایه داده اند که به دلیل غیرفنی بودن قابلیت اجرا نداشته است.»

او اعلام کرد: «وزارت ارتباطات هیچ نکته پوشیده‌ای از مردم ندارد و اجرای هر طرح جدیدی را از مسیر رسمی و رسانه‌ای با مردم در میان می‌گذارد.»

http://pvst.ir/5k6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو