skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

پرداخت‌های خرد بیشترین سهم را از تراکنش‌های الکترونیکی دارند

۶ آبان ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

بیشترین تعداد تراکنش‌های ابزار کارت‌خوان فروشگاهی در شهریور ماه امسال، مبالغ بین ۵ هزار تا ۱۵ هزار تومان بوده‌اند.  گزارش دوره‌ای شاپرک نشان می‌دهد ۲۶.۷۰ درصد تعداد تراکنش‌های ابزار کارت‌خوان فروشگاهی مبلغ زیر ۵ هزار تومان داشته‌اند. به گزارش پیوست همچنین ۳۷.۸۲ درصد تراکنش‌های این ابزار، در بازه مبلغ ۵ هزار تا ۲۵ هزار تومان بوده‌اند و ۲۹.۶۸ درصد تراکنش‌ها با مبلغ بالای ۲۵ هزار تومان انجام شده‌اند.

در گزارش شاپرک آمده است که در شهریور امسال بالاترین سهم مبلغ تراکنش‌های کارت‌خوان فروشگاهی روی دستگاه‌های «به پرداخت ملت» انجام شده است. این شرکت ۲۴.۷۲ درصد تراکنش‌ها را به خود اختصاص داده است؛ اما در ابزار پذیرش اینترنتی شرکت «پرداخت الکترونیک سامان» با ۳۳. ۲۳ درصد بیشترین سهم داشته و در ابزار پذیرش موبایلی آسان پرداخت پرشین (آپ) با ۳۴.۸۷ درصد سهم بیشتری از سایر شرکت‌ها داشته است.

از نظر تعداد تراکنش‌ها نیز به پرداخت ملت با ۲۳.۲۴ درصد در بخش کارت‌خوان فروشگاهی سهم بیشتری نسبت به سایر شرکت‌ها را به خود اختصاص داده است. از سوی دیگر در ابزار پذیرش اینترنتی« آسان پرداخت پرشین» با ۲۷.۷۱ درصد جلوتر از سایرین بوده و در ابزار پذیرش موبایلی پرداخت نوین آرین ۲۷.۳۴ درصد سهم بیشتری داشته است.

سهم هر یک از شرکت‌های PSP‌ شامل تعداد و مبلغ تراکنش‌های شهریور ماه را در عکس‌های زیر می‌بینید:

به گزارش شاپرک، در شهریور امسال، ۸۸.۷۶ درصد تراکنش‌ها با استفاده از کارت‌خوان فروشگاهی انجام شده؛ که در ۶.۱۲ درصد تراکنش‌ها از ابزار پذیرش موبایلی استفاده شده و۵.۱۲ درصد تراکنش‌ها روی درگاه‌های اینترنتی انجام شده است.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/5jj

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو