skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

تهدید به پلمب خشکشویی‌‌ آنلاین زودشور از سوی اتحادیه خشکشویی

تحریریه پیوست

۵ آبان ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

 

خشکشویی آنلاین «زودشور» با انتشار تصویر نامه‌ای از سوی اتحادیه خشکشویی و لباسشویی در صفحه اینستاگرام خود خبر از اخطار پلمپ این پلتفرم را داد. دلیل اخطار برای پلمپ «زودشور» از سوی این اتحادیه نداشتن پروانه معتبر اعلام شده است.
 اما محمد رهی، مدیرعامل خشکشویی آنلاین زودشور، در گفتگو با خبرنگار پیوست اعلام‌ می‌کند که تاکنون تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت این پلتفرم آنلاین در بخش خشکشویی دریافت شده است. او در مورد دریافت این مجوزها به پیوست می‌گوید: «ما مجوز اتحادیه کشوری کسب وکار اینترنتی را داریم. از سوی دیگر برند و شرکت ما نیز ثبت شده است. همچنین برای فعالیت روی پلتفرم تلفن‌همراه، اپلیکیشن این پلتفرم کد شامد را از رسانه‌های دیجیتال (زیرمجموعه وزارت ارشاد) دریافت کرده است.»

 نامه اخطار اتحادیه خشکشویی و لباسشویی به خشکشویی آنلاین زودشور:

او در ادامه با اعلام اینکه زودشور برای جلوگیری از هر مشکلی به دنبال دریافت مجوز از اتحادیه خشکشویی‌ها نیز بوده می‌افزاید:‌ «بارها برای دریافت مجوز از اتحادیه خشکشویی‌ها تلاش کرده‌ایم اما به نتیجه نرسیده‌ایم. هنگام درخواست دریافت مجوز از این اتحادیه سنتی نیز  آنها اعلام کرده‌اند که ما را به رسمیت نمیشناسند.»
او با اشاره به اخطارهای قبلی اتحادیه خشکشویی نسبت به فعالیت این پلتفرم ادامه داد: «پیش از این هم اتحادیه خشکشویی به ما اخطار داده و اعلام کرد بود که کسب و کار ما مجوز ندارد. در نهایت نیز ما به اتحادیه مراجعه کردیم و توضیحاتی ارائه دادیم که آن را پذیرفتند. اما در نهایت مجددا اخطار پلمب از سوی این اتحادیه دریافت‌ کرده‌ایم.»

تاکنون اتحادیه خشکشویی و لباسشویی بارها نسبت به فعالیت خشکشویی‌های آنلاین اخطار داده‌ و  از کاربران خواسته‌ که از این پلتفرم‌ها استفاده نکنند. خرداد ماه سال جاری ابوالفضل رجب‌زاده،رئیس اتحادیه خشک‌شویی و لباسشویی نسبت به استفاده از خدمات خشکشویی‌های اینترنتی و به اصطلاح آنلاین هشدار داده و تصریح کرده بود که این واحدها بهداشت و کیفیت را رعایت نمی‌کنند. این درحالی است که مدیران خشکشویی آنلاین اعلام می‌کنند آنها هیچ دخالتی در مراحل شستشو ندارند و تنها یک واسطه هستند. 

مدیرعامل خشکشویی آنلاین زودشور، در مورد این ادعای اتحادیه خشکشویی و لباسشویی به پیوست می‌گوید:« به اتحادیه خشکشویی توضیح دادیم که ما یک  خشکشویی نیستیم بلکه پلتفرمی واسطه‌ای هستیم که با خشکشویی‌های سنتی کار می‌کنیم. در واقع هدف ما این است که بازار این حوزه را گسترده‌تر کنیم تا مردم آسان‌تر و ارزانتر به خدمات خشکشویی دسترسی داشته باشند.»

http://pvst.ir/5je

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو