skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مقصر گرانی در بازار تلفن‌همراه کیست؟

تحریریه پیوست

۴ آبان ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

بازار تلفنهمراه کشور در۴ ماه گذشته با مشکلات گوناگونی دست و پنجه نرمکرده است. از گرانی و کمبود گوشی در بازار گرفته تا دستگیری و جریمه واردکنندگان گوشی تلفنهمراه که براساس اعلام مراجع قضایی متهم به گرانفروشی و احتکار در این بازار هستند.

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران منتظر حل مشکل بازار تلفنهمراه و رسیدن ثبات قیمتی به این بازار هستند، همزمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه تلکام به سراغ ابراهیم درستی، رئیس اتحادیه فروشندگان گوشی تلفن همراه رفتیم تا ببنیم مشکلات پیچیده بازار واردات تلفنهمراه و فروش آن در بازار چه زمانی حل خواهد شد.

ابراهیم درستی در گفتوگو با «پیوستسی» با صراحت کاملا اعلام کرد که در ایجاد مشکلات این روزهای بازار تلفنهمراه، فروشندگان گوشی هیچ تقصیری ندارند و موانع ایجاد شده در این بازار برعهده واردکنندگان گوشی و دولت است.

او در این گفتوگو به میزان نیاز سالانه بازار ایران به واردات گوشی تلفن‌همراه اشاره کرد و راهحلهایی نیز برای  چگونگی سیاستگذاری در این حوزه، در راستای رفع نیاز این بازار ارائه دادبحث بر سر اجرای طرح رجیسترینگ گوشی و قاچاق در این بازار نیز از دیگر محورهای گفتوگو ابراهیم درستی با «پیوستسی» بود.

قسمت‌هایی از این مصاحبه در ویژهبرنامه ‍«پیوستسی» برای نوزدهمین نمایشگاه تلکام پخش شد. برای مشاهده نسخه کامل این گفتوگو میتوانید به کانال «پیوست» در آپارات سر بزنید و یا به لینک زیر مراجعه کنید:

http://pvst.ir/5jc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو