skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شرکت‌های .Servco خواستار نپرداختن حق پروانه خود شدند

۲۵ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

دبیرخانه شرکت‌های .Servco در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، درخواست کردند مبالغ مربوط به تسهیم درآمد و حق امتیاز تا اطلاع ثانوی از این شرکت‌ها دریافت نشود.

در نامه‌ای که دبیرخانه .Servco های ایران به حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات نگاشته، اجرایی نشدن مصوبه ۲۶۰ رگولاتوری (معروف به بیت‌استریم)، عدم همکاری شرکت مخابرات ایران و درخواست مبالغ بالا برای ارائه خدمات به عنوان بخشی از مشکلات این شرکت‌ها عنوان شده است. همچنین شرکت‌های .Servco معتقدند شرکت‌های دارند پروانه FCP‌ تاکنون هیچ اقدامی برای ایجاد شبکه مستقل انجام نداده‌اند و از سوی دیگر دارندگان مجوز FWA نیز تاکنون حاضر به همکاری با .Servco ها نشده‌اند.
این شرکت‌ها همچنین از «میدان باز برای جولان اپراتورهای سیار و ارائه سرویس‌های اینترنت با قیمت بسیار نازل» ابزار نارضایتی کرده‌اند.
شرکت‌های Servco. در نامه خود با اشاره به مصوبه ۲۷۳ کمیسیون تنظیم مقررات، خواستار ابلاغ آن شده و درخواست کرده‌اند مبالغ مربوط به حق السهم دولت و حق امتیاز پروانه «تا زمان گذر از این بحران و اجرای راهکارهای توانمندساز در حوزه ثابت، به سنوات آتی موکول گردد.»
شرکت‌های FCP نیز در نامه‌ای خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، چنین درخواستی را مطرح کرده‌اند.

http://pvst.ir/5il

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو