skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مدیر عامل فاوای شهرداری مشهد:باید حداقل ۵ کیف پول به «پیگیر» متصل شود

تحریریه پیوست

۲۴ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

شرکت تابان آتی پرداز، برنده مزایده کیف پول شهروندی شهر مشهد شده و قرار است اپلیکیشن «پیگیر» به عنوان پیمانکار این شرکت، اجرای پروژه کیف پول شهروندی را بر عهده گیرد. مدیر عامل سازمان فاوای شهرداری مشهد اعلام کرده «پیگیر» موظف است حداقل پنج کیف پول دیگر را به سامانه کیف پول شهروندی مشهد متصل کند. طبق گفته‌ وی این الزام در قرارداد فی‌مابین آنها نیز منعکس شده است.

محمدجواد رجاییان، مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، در گفت‌وگو با پیوست در این باره می‌گوید: «براساس پروتکل فنی پیگیر ملزم است تا پنج کیف پول دیگر را به سامانه‌اش متصل کند.» به گفته او در این پروژه اولویت با خدمات شهرداری است در اصل حوزه ورود به شهر، خدمات شهرداری است و بهترین بهانه برای استفاده مردم از کیف پول نیز همین خدمات است .
رجاییان در پایان تاکید می‌کند: «پس از آن می‌توان به دیگر مراکز مانند سوپرمارکت‌ها و غیره نیز سرویس دهند ما محدودیتی برای فعالیت «پیگیر» در شهر قائل نشده‌ایم.»

شهریور ماه امسال شهرداری مشهد مزایده‌ای برگزار کرد و براساس آن اجرای پروژه کیف پول الکترونیکی شهر مشهد به اپلیکیشن «پیگیر» واگذار شد. در حال حاضر این اپلیکیشن در تاکسی‌ها و سایر خطوط حمل و نقل شهر مشهد قابل استفاده است. 

http://pvst.ir/5ij

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو