skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

انجمنی برای خدمات ارزش افزوده به زودی اعلام موجودیت می‌کند

تحریریه پیوست

۲۴ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

انجمن ارائه دهندگان خدمات دیجیتالی برای بهبود کسب‌وکار شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارزش افزوده ( VAS) به زودی زیر نظر اتاق تهران به طور رسمی ثبت و اعلام موجودیت خواهد کرد.

حسین ترابی، رئیس این انجمن، در گفتگو با پیوست ضمن اعلام این خبر می‌گوید: «هرچند این انجمن از سوی اتاق تهران رسمیت دارد اما هنوز به ثبت رسمی در این اتاق نرسیده و منتظر طی شدن مراحل نهایی ثبت آن هستیم تا فرآیند عضوگیری و پرداخت حق عضویت تسهیل شود.»

ترابی تاکید می‌کند که تلاش برای شکل‌گیری این انجمن به اواخر سال ۹۵ باز می‌گردد و در زمستان سال ۹۶ نیز انتخابات مجمع عمومی آن برگزار و هیات مدیره آن هم انتخاب شده‌اند. او در این زمینه می‌افزاید: «حتی عضوگیری اولیه‌ از برخی شرکت‌های VAS که در حوزه ارائه خدمات به اپراتورهای مخابراتی ثابت و سیار فعالیت دارند نیز صورت گرفته است.»

رئیس انجمن ارائه‌دهندگان خدمات دیجیتالی در خصوص خدماتی که این انجمن برای اعضای خود در نظر گرفته است توضیح داد: «مسائلی همچون بیمه، امور مالیاتی و به طور کلی استیفای حقوق حقه شرکت‌های این حوزه را دنبال می‌کنیم تا کسب‌وکار خوبی داشته باشند. ضمن اینکه دعاوی و اختلافات داخلی آنها را نیز در این انجمن  داوری می‌کنیم.» همچنین ترابی از تلاش این انجمن برای تدوین آیین‌نامه جامعی در حوزه ارائه خدمات دیجیتالی خبر می‌دهد و می‌گوید: «در کشور خلا چنین آیین‌نامه جامعی وجود دارد. به محض اتمام تدوین، آن را به نهادهای حاکمیتی در قالب پیشنهاد ارائه خواهیم داد.»

http://pvst.ir/5ii

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو