skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مشتریان مخابرات، قبض خود را پرداخت کنند

تحریریه پیوست

۲۲ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه از مشترکان خود خواست که قبص تلفن ثابت را پرداخت کنند. روز گذشته (21 مهر ماه) خبری از سوی خبرگزاری ایرنا منتشر شد که در آن از مشترکان مخابرات خواسته شده بود قبوض تلفن خود را پرداخت نکنند. این خبر امروز در بسیاری از روزنامه‌ها نیز بازنشر شده است؛ اما شرکت مخابرات ایران با انتشار اطلاعیه‌ای، ضمن تکذیب این خبر از مشترکان خود خواست قبض  خود را مانند دوره‌های قبل پرداخت کنند.
در روزهای گذشته شرکت مخابرات ایران برای آن دسته از مشترکان منطقه تهران که از سرویس ADSL این شرکت استفاده می‌کنند، پیامکی با متن زیر ارسال کرده بود:
«نظر به اینکه هزینه مابه‌التفاوت ترافیک مصرفی و سقف مجاز مصرف ماهیانه (FUP) بروی قبض دوره سوم به تاریخ 97/05/01 الی 97/06/31 اعمال شده و با توجه به اینکه افزایش مصرف مذکور در زمان مناسب اطلاع‌رسانی نشده بود، مبلغ مذکور از بدهی ارسالی از طریق این پیامک از حساب شما کسر می‌شود. (درصورت نیاز به سند بابت بدهی اصلاح شده می‌توانید با مراجعه به امور مشتریان مرکز مخابرات مربوطه، نسبت به دریافت قبض المثنی جدید اقدام کنید).لطفاً برای دریافت مبلغ قابل پرداخت جدید از تاریخ 97/07/21 با شماره‌های 1818 و 2000 تماس گرفته و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.لازم به ذکر است، درصورت پرداخت مبلغ اولیه صورتحساب مابه‌التفاوت مذکور در بستانکاری دوره آتی شما منظور خواهد شد.»
اما خبرگزاری ایرنا به اشتباه چنین پیامکی را به منزله درخواست مخابرات از مشترکان برای خودداری از پرداخت قبوض تعبیر و اعلام کرده بود که مخابرات از مشتریان خود خواسته به دلیل افزایش قیمت که نارضایتی آن‌ها را به دنبال داشته، قبض جدید خود را پرداخت نکند. اکنون مخابرات منطقه تهران با تکذیب خبر ایرنا از مشتریانش خواسته قبوض خود را پرداخت کنند.

http://pvst.ir/5ia

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو