skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

امیر ناظمی رییس سازمان فناوری اطلاعات شد

تحریریه پیوست

۲۱ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

امیر ناظمی، به عنوان رییس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب شد. او جایگزین رسول سراییان می‌شود که پیشتر در این سمت فعال بود.

اولین بار در نشست خبری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه نمایشگاه تلکام نوزدهم، تغییرات در این معاونت اعلام شد.  محمد جواد آذری جهرمی در این نشست خبری اعلام کرد که براساس قانون منع استفاده از بازنشستگان رسول سراییان از این وزارتخانه جدا خواهد شد.

امیر ناظمی، قبل از انتخاب به سمت ریاست سازمان فناوری اطلاعات به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات در این سازمان مشغول به کار بود. ناظمی  که دکترای سیاست‌گذاری  علمی و فناوری خود را از دانشگاه علامه طباطبایی در یافت کرده علاوه بر فعالیت در بخش فناوری اطلاعات کشور، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور را نیز در کارنامه خود دارد. 

براساس اعلام سایت سازمان فناوری اطلاعات، با انتخاب ناظمی به عنوان رییس سازمان فناوری اطلاعات، مهدی محمدی به عنوان عضو جدید هیات عامل این سازمان انتخاب شده است. مهدی محمدی عضو هیات علمی دانشگاه تهران است و دکتری مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی دارد.

http://pvst.ir/5i7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو