skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

۱۸ تیم استارتاپی ایران به جیتکس۲۰۱۸ می‌روند

تحریریه پیوست

۱۸ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

هفته فناوری جیتکس دوبی که از روز یکشنبه ۲۲ مهرماه به مدت پنج روز آغاز خواهد شد، میزبان ۱۸ تیم‌استارتاپی از ایران خواهد بود. این تیم‌ها بعد از داوری در اتاق بازرگانی تهران برای حضور در رویداد جیتکس ۲۰۱۸انتخاب شده‌اند.

بر اساس اطلاعات درج شده در سایت اتاق بازرگانی تهران، در جیتکس ۲۰۱۸ دوبی، مانند سال گذشته اتاق بازرگانی تهران غرفه‌ای را در بخش «ستاره‌های آینده جیتکس» در اختیار دارد ‌تا شرکت‌های نوپای فناوری و استارت‌آپ‌های ایرانی بتوانند در این غرفه، تولیدات خود را برای جذب سرمایه‌گذاران بین‌المللی به نمایش گذاشته و امکان همکاری با دیگر استارت‌‎آپ‌های جهانی را نیز داشته باشند.

در میان ۱۸ استارت‌آپ ایرانی حاضر  در جیتکس ۲۰۱۸، استارت‌آپ‌های مبتنی بر خدمات آنلاین حضور پر رنگ‌تری خواهند داشت. از میان این استارتاپ‌ها ۳ تیم در حوزه گردشگری، یک تیم در زمینه خشکشویی آنلاین، یک تیم در حمل ونقل جاده‌ای، یک تیم در زمینه پلت‌فرم آنلاین ارائه خدمات فنی، تخصصی و عمومی، یک تیم در حوزه نظر سنجی آنلاین و یک تیم نیز در زمینه باشگاه مشتریان فعالیت می‌کنند.

علاوه‌ براین در گروه استارت‌آپ‌های ایرانی که امسال اتاق تهران به جیتکس ۲۰۱۸ دوبی اعزام خواهد کرد، سه استارت‌آپ در حوزه سلامت نیز حضور دارند. این استارتاپی‌های حوزه سلامت خدماتی در بخش  ویزیت آنلاین ویدئویی میان پزشک و بیمار  و مانیتورینگ‏های علائم حیاتی را ارایه می دهند.

یکی دیگر از گروه‌های استارت‌آپی ایرانی که در این نمایشگاه حاضر خواهند شد فعال در حوزه بلاک‌چین و رمز ارزها است. سه استارتاپ فعال در این بخش خدماتی در زمینه پلتفرم مبادله دارایی‌های دیجیتال، ارائه درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال و همچنین بلاگ آموزشی ارزهای رمزنگاری شده ارائه می‌دهند.

از دیگر حوزه‌هایی که استارتاپ‌های اعزامی در آن فعالیت دارند شبکه‌های اجتماعی است. یکی از این پلتفرم شبکه اجتماعی با امکان خرید و فروش آنلاین در فضای مجازی و دیگری شبکه‌ای اجتماعی برای هواداران فوتبالی است.

در میان تیم‌های اعزامی اتاق تهران به جیتکس ۲۰۱۸، دو گروه با موضوع هوش مصنوعی نیز حضور خواهند داشت که راهکارها و کاربردهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای کسب‌وکارها و همچنین جمع‌آوری و تحلیل داده خدمت اصلی آنها محسوب می‌شود.

یک استارتاپ هنری نیز در میان این ۱۸ تیم اعزامی به جیتکس ۲۰۱۸ به چشم می‌خورد. این تیم در زمینه خرید و فروش آثار هنرهای تجسمی در بستر وب و فضای مجازی راه‌اندازی شده و هنرمندان، مجموعه‌داران و گالری‌ها را به خریداران آثار هنری و هنردوستان متصل می‌کند.

آن‌گونه که هومن حاجی‌پور، معاون کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران، اعلام می‌کند، اتاق تهران در راستای مأموریت‌های تعریف شده خود برای حمایت از کارآفرینان جوان، فضای اختصاص داده شده در این نمایشگاه را به صورت رایگان در اختیار استارتاپ‌ها خواهد گذاشت.

سال گذشته نیز ، ۱۲تیم استارت‌آپی ایران با حمایت اتاق تهران در هفته تکنولوژی جیتکس دوبی حضور داشتند و از میان آنان یک استارت‌آپ ایرانی موفق شد به دور نهایی جایزه ۱۸۰هزار دلاری جیتکس ۲۰۱۷ دوبی راه یابد. نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ از روز ۲۲تا ۲۶مهرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دوبی در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

http://pvst.ir/5i2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو