skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

۱۲ بازی ایرانی در جمع بهترین بازی‌های جشنواره IMGA MENA قرار گرفتند

تحریریه پیوست

۱۸ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

براساس اعلام رسمی سایت جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی (IMGA MENA) در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، نام ۱۲ بازی ایرانی در بین نامزدهای نهایی سومین دوره این جشنواره دیده می‌شود.

عناوین این 12 بازی ایرانی شامل ‌41148 ، Colimus! ،Electron ،Fisher Boy ،Flipping Filip ،Harmony Irregular Mobile ،King of Wealth ،Magnis ،‌Mr Crow Don’t open the envelope، Sweet Lemon و The Dark Wings2 است.

جشنواره IMGA رقابت سالانه میان بازی‌سازان بازی‌های پلتفرم موبایل است که از سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. در ابتدا این رقابت بین کشورهای اروپایی و آمریکایی برگزار می‌شد. اما از سال ۲۰۰۶ بخشی مخصوص به خاورمیانه و شمال آفریقا به این جشنواره اختصاص داده شد. در دو دوره گذشته این جشنواره بازی‌های ایرانی نیز در آن حضور پررنگی داشته‌اند. هرچند که سال گذشته بازی‌های ثبت شده از سوی بازی‌سازان ایرانی از این جشنواره حذف شدند و پس ازپیگیری‌های واحد بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای این بازی‌ها دوباره به مسابقه بازگشتند.
هم اکنون اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره به صورت عمومی منتشر شده‌اند و رای‌گیری برای بهترین بازی مردمی نیز آغاز شده است. برای رای‌گیری می‌توانید از این لینک کمک بگیرید. 

http://pvst.ir/5i0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو