skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

وزیر ارتباطات: لایحه نظام‌مند کردن سیستم فیلترینگ به قوه‌قضاییه ارسال شده است

تحریریه پیوست

۱۴ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حاشیه برگزاری نمایشگاه تلکام در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پیوست اعلام کرد که وزارت ارتباطات به صورت جدی به دنبال حل مشکلات ایجاد شده به دنبال اجرای سیستم فیلترینگ در کشور است.

محمد جواد آذری جهرمی، در این خصوص به پیوست گفت:‌« تهیه این لایحه چون بحث قضایی دارد باید مورد تایید قوه قضاییه قرار بگیرد و بعد از تایید قوه قضاییه به مجلس برای تصویب ارسال شود و اگر این روال طی نشود شورای نگهبان مصوبه مجلس را تایید نخواهد کرد

او در ادامه افزوداگر چه  ما لایحه لازم برای سیاستگذاری مشخص در بحث فیلترینگ را تهیه و به قوه قضاییه ارسال کردهایم اما با توجه به اینکه روند رسیدن این لایحه به مجلس طولانی خواهد شد بنابراین اگر خود مجلس وارد شود و طرحی در این زمینه ارایه کند روندها با سرعت بیشتری طی خواهد شد

وزیر ارتباطات در حالی اعلام میکند که مجلس با ارایه یک طرح میتواند مشکل اجرای سیستم فیلترینگ در کشور را حل کند که برخی نمایندگان مجلس در گفت و گو با پیوست اعلام کردند که هنوز طرح جدی برای نظاممند کردن سیستم فیلترینگ کشور ندارند. در این گفت و گو همچنین تاکید شد ک اگر نیاز جدی در این خصوص باشد آنها به آن ورود پیدا خواهند کرد.

محمد جواد آذری جهرمی در پاسخ به سوال دیگر پیوست که اما هنوز نمایندگان مجلس در این خصوص ضرورتی احساس نکردهاند اعلام کرد که در حال حاضر اجماع لازم بین نمایندگان مجلس در خصوص ارایه طرح برای اصلاح نظام فیلترینگ کشور وجود دارد. براساس اظهارات او وزارت ارتباطات در این مورد با نمایندگان در تماس است و فعالیتهای لازم در این خصوص در حال پیگیری است.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/5ho

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو