skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بالا بودن تعرفه دلیل عدم استقبال مردم از فیبرنوری است

۱۱ مهر ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

مدیرعامل مخابرات ایران دلیل عدم استقبال مردم از فیبرنوری را بالابودن تعرفه آن دانست. مجید صدری در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه میان مخابرات و هلال احمر گفت: « ما تعرفه‌های خود را تا پایان مهرماه کاهش داده‌ایم »

به گزارش پیوست صدری در مورد هدفگذاری شرکت مخابرات برای فیبر نوری گفت:« تا پایان سال تلاش میکنیم حداقل 350 هزار مشترک فیبرنوری داشته باشیم. هم اکنون 50 هزار مشترک داریم.»

او همچنین درخصوص تامین تجهیزات برای فیبرنوری گفت:« تامین مودم برای فیبر نوری یکی از مشکلات ما بود که از روز گذشته با دبیرسندیکای تولید کنندگان تجهیزات مخابراتی صحبتی کردیم و قرار شد خط تولید یکی از شرکت‌های سازنده مودم را در اختیار ما قرار دهند و برای ۵۰۰ هزار مودم توافق کردیم. به نظر من استفاده از توان داخلی می‌تواند مشکل ما را حل کند.»

در ابتدای این مراسم تفاهم‌نامه ایجاد شبکه و راه‌اندازی سرویس خدمات ارتباطی شبکه نورونتا در تعداد ۴۴۰ نقطه میان شرکت مخابرات ایران و هلال احمر امروز در نمایشگاه تلکام امضا شد.

طبق این تفاهم‌نامه هلال احمر باید لیست نقاط مورد درخواست خود را همراه با خدمات ارتباطی مورد نیاز به مخابرات اعلام کند و مخابرات نیز باید ظرف مدت ۱۰ روز نتایج امکان‌سنجی را در مورد نقاط مورد نظر را اعلام کند.

این تفاهم‌نامه که برای یک دوره زمانی ۱۰ ساله امضا شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم امضای تفاهم‌نامه با مخابرات از شبکه مخابراتی به عنوان یک زیرساخت و شرایط پایه برای مدیریت بحران نام‌برد و گفت: از این رو باید شبکه ارتباطی منسجمی بین واحدهای خود در سراسر کشور ایجاد کنیم. این زیرساخت ارتباطی قرار است با همکاری شرکت مخابرات ایران فراهم شود.

مجید صدری مدیرعامل مخابرات ایران نیز در این مراسم اعلام کرد که این تنها سرویسی از که از خدمات SLA بهره برده است و امیدواریم این تفاهم‌نامه مقدمه‌ای برای همکاری خوب با هلال احمر باشد و سرویس خوب و با کیفیت در اختیار انها قرار دهیم.

http://pvst.ir/5ha

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو