skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

قهرمانان چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران مشخص شدند

تحریریه پیوست

۱۷ شهریور ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

مراسم اختتامیه چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای شب گذشته (۱۶ شهریور) برگزار شد و قهرمانان رشته‌های فیفا 18، PES2018 و کوییز آو کینگز مشخص شدند. . امسال تعداد شرکت‌کنندگان لیگ با رشدی حدودا ۷۰ درصدی مواجه بود و بیش از ۱۲هزار نفر در این دوره شرکت کردند. در لیگ چهارم بیش از ۲۰ هزار بازی انجام شد و با توجه به امکان شرکت بانوان در تمامی رشته‌ها شاهد حضور بیش از ۲هزار بازیکن زن بودیم.

در این دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای، گیمرها در رشته‌ فوتبالی در بازی‌های PES 2018 و FIFA 18روی کنسول‌ Xbox360، کنسول PS4 و PC رقابت کردند. رقابت‌ها در بخش تیمی در رشته کانتر استرایک و در رشته کلش رویال به عنوان بازی موبایلی خارجی و پسرخوانده و کوییز آو کینگز در بخش بازی‌های موبایلی ایرانی برگزار شد. در لیگ چهارم بازی‌های ایرانی بیش از ۵ هزار شرکت‌کننده داشت و رشته کوییز آو کینگز پرطرفدارترین بازی‌ لیگ امسال بود.

برترین بازیکنان و تیم‌ها در لیگ بازی‌های رایانه‌ای
در لیگ امسال محمد جواد سیفی‌تبار به مقام قهرمانی رشته کلش رویال رسید و محسن گندم‌کار قهرمان بازی ایرانی پسرخوانده شد. در مسابقات کانتر استرایک فینال بین دو تیم VivA و SinisteR برگزار شد که تیم VivA موفق شد با شکست رقیب در میان ۲۸تیم شرکت‌کننده به مقام اول مسابقات کانتر برسد.

در رشته PES2018 از میان ۸بازیکن نهایی که دو نفر آن‌ها از بخش‌های PC و Xbox 360 و ۶نفر آن‌ها از مسابقات کنسول PS 4 انتخاب شده بودند، دانیال اسدی و محمدحسین عچرش به فینال مسابقات راه یافتند. در پایان عچرش موفق شد با شکست رقیب قهرمان PES2018 ایران شود. این مسابقات با اجرای مزدک میرزایی برگزار شد.

در رشته FIFA 18نیما صادقی و محمد کمالی بازی فینال را برگزار کردند. این بازی به نفع نیما صادقی پایان یافت ومقام قهرمانی را کسب کرد.

در دقایق پایانی مراسم اختتامیه نیز فینال پرمخاطب‌ترین رشته امسال یعنی بازی ایرانی کوییز آو کینگز برگزار شد. مهرشاد افراسیابی و شهاب محتشمیان دو شرکت‌کننده‌ای بودند که موفق شدند به مسابقه فینال برسند و در نهایت مهرشاد افراسیابی توانست رقیب خود شهاب محتشمیان را شکست دهد و به عنوان قهرمان رشته کوییز آو کینگز شناخته شود

http://pvst.ir/5et

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو