skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دومین رویداد کافه گیمز برگزار شد

تحریریه پیوست

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

دومین رویداد کافه گیمز، رویداد مشترک کافه بازار و آواگیمز امروز (۱۴ شهریور) در کارخانه نوآوری برگزار شد. در این رویداد بازی‌سازان تجارب و دانش خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

در ابتدای این مراسم علی نادعلی‌زاده، مدیرعامل استودیو تاد با اشاره به نحوه فعالیت استودیو تاد و تجربیات خود در زمینه بازی‌سازی گفت: «تهیه چک لیست در روند بازی‌سازی می‌تواند فعالیت‌‌ها را منظم‌تر کند و اشتباهات را تا حدی کاهش دهد.»

در ادامه ایمان رومنا از کافه بازار در مورد تبلیغات و نحوه درآمدزایی بازی‌ سازان توضیحاتی ارائه داد و فروش محصول درون برنامه‌ای را یکی از راه‌های درآمدزایی دانست. دراین خصوص میزان خرید و فروش خریداران و نتیجه فروش ویژه  ۲۰ بازی در کافه بازار را نیز در قالب نمودار بررسی کرد. به اعتقاد رومنا هر بازی‌ساز باید با توجه به سناریو و قالب بازی و المان‌های موجود در بازی فروش درون برنامه‌ای داشته باشد.

در بخش دوم این رویداد در پنلی یاسر ژیان، مدیر فنی فن افزار، محمد زهتابی مدیر استودیو پاییزان و حسین مزروعی، مدیرعامل شرکت آواگیمز ازتجربه‌های شکست‌ خود در زمینه بازی سازی گفتند.


در پایان شرکت کنندگان با مسئولان کافه بازار و آواگیمز و دیگر بازی‌سازان گپ و گفت داشتند.
در این مراسم همچنین از برگزاری مسابقه casual camp خبر داده شد، مسابقه‌ای که در آن تیم‌های بازی سازی برای ساخت بازی موبایلی به رقابت می‌پردازند. ثبت نام آن از هفته آینده آغاز می‌شود و اطلاع رسانی بیشتر در مورد آن به زودی صورت می‌گیرد.

http://pvst.ir/5eq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو